Otomatik vites sevenler derneği

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rampada geri kaçırma ?????

arkadaşlar otomatik bir araç 50-60 derecelik açılı bir rampada geri kaçırırmı? bunun bir standardı varmıdır şu dereceden sonra kacırır die,yada hiç geri kaçırma yapmazmı?

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar otomatik bir araç 50-60 derecelik açılı bir rampada geri kaçırırmı? bunun bir standardı varmıdır şu dereceden sonra kacırır die,yada hiç geri kaçırma yapmazmı?

motor hacmine arabanın sıhatine göre değişir ama 50-60 derece çok yüksek bir rakam. sanırım ortalaması 30 derecede sabit durması olmalı.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin nigar benimkine bulaştırmış camüstü pasını. silikon çektirip bıraktım. yaza değişcek cam. 210 tl

camı mı değiştireceksin abi_? çürüğüde yaptırıyorsun demi_?yan tarafta yaptırdım işçilik güzel.boya solar diyorlar ya hiç bi ton farkına rastlamadım boyanan we boyanmayan yer arasında

pyrhell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar ben 1 hafta once 2003 astra njoy aldım otomatik şanzıman ilk defa kullanıyorum cahilliğimi hoş görün 2 sorum olcak yardımcı olursanız memnun olurum

1- çalıştırıp kalkarken gaz pedalından yada frenden titreşim gibi bi ses geliyor normal mui bu ?

2- alırken araç bılgısayarı var dedıler kullanım klavuzuna baktım cam sıleceklerı kolu uzerınde R ve S düğmesi yok araç bilgi ekranında sadece saat derece tarih ve radyo bilgileri var
ortalama tüketim
anlık tüketim
depodakı yakıtla gıdılecek mesafe
kronometre gıbı detayları gosterecek bı tus bulamadım

aldıgım aracta coklu bılgı ekranı olmasına ragmen bu ozellıkler yokmu yoksa bu ozellıkler opsıyonelmı ?

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar ben 1 hafta once 2003 astra njoy aldım otomatik şanzıman ilk defa kullanıyorum cahilliğimi hoş görün 2 sorum olcak yardımcı olursanız memnun olurum

1- çalıştırıp kalkarken gaz pedalından yada frenden titreşim gibi bi ses geliyor normal mui bu ?

2- alırken araç bılgısayarı var dedıler kullanım klavuzuna baktım cam sıleceklerı kolu uzerınde R ve S düğmesi yok araç bilgi ekranında sadece saat derece tarih ve radyo bilgileri var
ortalama tüketim
anlık tüketim
depodakı yakıtla gıdılecek mesafe
kronometre gıbı detayları gosterecek bı tus bulamadım

aldıgım aracta coklu bılgı ekranı olmasına ragmen bu ozellıkler yokmu yoksa bu ozellıkler opsıyonelmı ?

araçta yol bilgisayarı olsaydı kolun üzerinde r ve s tuşu olurdu.seninki sadece bilgi ekranı sanırım yani tıd ekran.yolbilgisayarlı bir opelde r ve s tuşundan görüyosun değerleri.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı araçdan daha önce sürdüysen onda yoksa (manuel yada otomatik) senin araçda sorun vardır.
sanırım araban lpg li yada kar lastiği takılı. lastiğin havası çokmu bi bak.

cevap klasik oldu diyen arkadaşlara şunu söleyim. kimileri getzden veya eradan mercedes olmasını istiyorlar. çok tanık olduğum bir hususdur. o yüzden böyle yazmak zorunda kaldım.