Talihsizlik ufak ama etkili

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet şanslıyım çünki pikapa çarptım işin enteresan yönüde pikap önüme ışıklara giderken geçti yavaş yavaş seyir halinde iken sonrası malum dediğimiz kaza oldu ama otomobil olsaydı eziklerle atlatacaktık hayırlısı olsun forumdaki arkadaşlara uyarım ışıklardan kalktıktan sonra araç takip mesafesini koruyalım kaza nedeni ise 5 araç arka arkayayız en önde hiç yok yere duran adam yüzünden herkez durdu öndekilere tıklaya tıklaya ama benim önümdeki sürücü sağolsun frene basılı tuttuğu için oldu yoksa basıp bıraksa hiç bir şey olamayacaktı nasip cana geleceğine mala gelsin

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katılıyorum..Normal araç olsaydı en azından altına girmezdi araç hasar daha az olurdu..Geçmiş olsun..

haklısınız ilk kazam olduğu için bunu bulabildim bir dahakine otomofile çarpacağım :kop: adama sinir oldum zaten freni bıraktım diyor allahtan bırakmış yoksa ne olurdu benim araba bilmiyorum

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl bırakmış freni araba altına sıkışmış kalmış. Freni bırakmış olsaydı siz çarpınca o ileri giderdi siz olduğunuz yerde kalırdınız. Ama kuralda şu arkadan vuran her zaman suçlu :) Hayırlısı olsun ne diyelim Allah beterinden korusun..

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, tedbirli olmak gerekir öndeki kişi yeri gelir freni bırakacak kadar mesafeye sahip olamaz. Allah beterinden esirgesin...

Yine de airbagler açılıp fazladan masrafa girmemişsiniz.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.. bende dur kalkta iveco minübüse çarpmıştım.. çarpıp geri sekmiştik :) balon gibi bi tamponu vardı minibüsün, bayağ içeri girmişti ama bizim hasar az olmuştu, farlar sağlam, tampon yerinden bile oynamamış ama birkaç çizik, birde ön panjur logo çizilmişti, tabi kaputta orta yerinden bombe yapmıştı,

sizin kazada pick up ' ın o uğursuz arka tamponu hasarı biraz büyütmüş benim de anladığım.. pek anladığım şeyler değil ama umarım motor da ve özellikle şasede bişey yoktur, onun haricinde kaporta hasarı, dert etcek iş değil yani

ben ilk kazamı duran kamyona sürtmekle yaptım, sonra minibüse çarptım.. yani büyükten küçüğe doğru gidiyor.. siz direk orta kararla işi bitirmişsinizdir umarım :)