tavan döşemesi

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede yeni başladı kapıyı kapadınmı tencere tava devrilmiş gibi tangır tungur ediyo dösemler komple yenilenmek istiyo

asanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede aynı problem var.Birkaç özel servise gösterdim problemi bulamadılar.Tesadüf üzerine tavandan ses geldiğini anladım.(Servis torpido ,amortisör ve motorla ilgilendi)Elimle bastırdığım zaman ses kesiliyor.Birazdan bende tavanı söküp halletmeye çalışıcağım.
Ama kullanacaım malzeme normal süngermi yoksa 3M olan yapışkanlı süngermi kara veremiyorum.

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alakantra kumaşını ankarada satan kumaşçı vs varmıdır bilenininiz varmı , Hani şu güderi gorunumlu kabanların kumaşından

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde tavanımda sılmeden dolayı sarkma var cok arastırdım cozumu buldum.once tavanı sokturuyorsun sonra çekyat ımalat eden yerın bırıne gıdıyorsun,bıldıgımız boya sıkan tabanca ıle seffaf tutkal sıkıyorlar ve cok etkılı bısey sonra tavan dosemısını guzelce yerlestırıyorsun eskısı gıbı oluyor...

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
en pratıgını soyluyorum
sırıngaya bır mıktar yapıstırıcı cekın
sarkan yerlere ara ara doseme ustunden gırerek enjekte edın sokmeye gerdırmeye luzum yok benımde basıma geldı praktıkerdekı adam verdı sonaxın bır urununu sıktım allahatan az bır yere sıktım tavan sarktı adamı dovmeye gıttım artık 2 kısı geldı arabanın basına dedı ben soylemedım sana sık dıye anlatılmaz yasanır mısalı hehehe:) :)

hurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tavan sarkması benimde başıma geldi 4 gündür sarkık. Servise gitmeyi düşünüyordum ama bu şırınga işi çok mantıklı geldi zaten öle birşey düşünmüştüm. Sorum şırıngaya ne tür bir yapıştırıcı çekebilirim? Yapan arkadaşlar malzemeleri ve uygulamasını ayrıntılı bir şekilde anlatırlarsa çok memnun olurum...

demirasker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki de sarkık ya çok sorun değil şu anda.

hurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan sarkması işini 40 kuruşa hallettim. Açıklıyorum;
Önce kırtasiyeden tavan döşemesine en yakın renkte renkli raptiye alınır. Ben beyaz aldım.
Sonra raptiyeler kumaşın üstünden kontrplaka teker teker uygun aralıklarla geçirilir. İşlem bu kadar. Toplam zaman 10 dkyı geçmiyor :) Uğraşmaya gerek yok...

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
raptiye ve şırınga olaylarını denedim çözüm yok tavanı döşemeci değiştirecek maliyet süper işçilik kaliteli malzeme 120 ytl. raptiye çözüm değil çünkü zamanla düşüyo raptiyeler ve arkada oturanlara zarar verebiliyo , şırınga olayı da iyi değil şırıngayı basıyosun fakat yapıştırıcı döşemenin dışına salıyo yapışıyo ama görüntü hoş değil denemeyin bence