vectra cd.(97-98) almak istiyorum..tavsiyeniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sedat-dmrcn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
mrblar.15-20 bin tl civarına vectra cd modeli 2.0 motor almak istiyorum bi arkadaşta vardı çok memnundu,sağlam araçtır kronik arıza var mıdır onu bilmiyorum?alırken nelere dikkat edilmelidir acaba?tavsiyeleriniz neler olabilir...bir de yakıtı nedir bunların?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
10 sene kadar LPG siz 2.0 motor 1998 model Vectra GLS'ye bindim, boyasında oluşan güneş yanığı nedeniyle sattım, aynı durumda olan bir Vectra B daha bulursam bir dakika bile düşünmeden alırım.
Amaaaaaaa, dökük, kalitesiz yan sanayi parçalarla donatılmış, kısacası eşek niyetine binilmiş bir Vectra B alırsanız inanın ocağınıza bir değil birkaç tane incir ağacı dikilmiş olur.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kötüsüne denk gelirsen metres gibi olur

sedat-dmrcn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
10 sene kadar LPG siz 2.0 motor 1998 model Vectra GLS'ye bindim, boyasında oluşan güneş yanığı nedeniyle sattım, aynı durumda olan bir Vectra B daha bulursam bir dakika bile düşünmeden alırım.
Amaaaaaaa, dökük, kalitesiz yan sanayi parçalarla donatılmış, kısacası eşek niyetine binilmiş bir Vectra B alırsanız inanın ocağınıza bir değil birkaç tane incir ağacı dikilmiş olur.
teşekkürler hocam tavsiyeniz için:) iyisini nasıl anlıcaz?Bunların boyasızı kalmamışki piyasada,değişen olmaması mı önemli,tek elden kullanılmış olmasımı,hangisi??

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrblar.15-20 bin tl civarına vectra cd modeli 2.0 motor almak istiyorum bi arkadaşta vardı çok memnundu,sağlam araçtır kronik arıza var mıdır onu bilmiyorum?alırken nelere dikkat edilmelidir acaba?tavsiyeleriniz neler olabilir...bir de yakıtı nedir bunların?
ben olsam almışken 2000 TL daha kasar 2000 model 2.5 v6 omega alırdım ben 15 ay önce aldım çok memnunum yok böyle bir konfor...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim 9-10 yaşındaki araçta boya takıntım yoktur, yeter ki aracın neden boyandığını bileyim. Birisi gelir aracı çizer veya biz bir yere yanaşırken aracın boyasına zarar verebiliriz. Yaşını başını almış bir araçta boya hasarı usulüne göre iyi bir şekilde yapıldıysa sorun olmamalı. Sıfır araç alan kaç kişi aracı almadan evvel boya kontrolüne götürüyor?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vectra b lerin motor sıkıntılı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Mahmut 10 sene kullandım sıkıntı yaşamadım. Bakımsız her araba sıkıntı yaratır.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrik tesisatı problemini birkaç defa yaşamış ve yaşandığını duymuş biri olarak tesisat yenilenmiş araçları, parça değişimi yaparken orijinal parça kullanılmış araçları tercih edin derim. Benim aracım da sık sık arıza lambası yanardı. tesisatı yenileyip arıza ışığı derdinden kurtulmuştum. Araç sağlam araç ama piyasada genelde d segmenti değeri verilmeyen bir araç. bir iki sene öncesine kadar 10-13 bin arasında piyasası vardı. Millet ucuz diye alıp essek niyetine kullandı uzun süre. şuanda piyasa yükseldi diye 25 - 30 yazanlar bile var ama geçmişi bilinmeyen ve büyük ihtimalle değer verilmeden kullanılmış vectra insanı arabadan soğutur.temizini istediğiniz fiyata bulmanız zor. istediğiniz fiyata bulacağınız da neresine bakarsanız bakın sizi üzecektir.eski aracım olması hasebiyle arada bir bakarım sahibinden de. istediğiniz fiyatlara bu piyasada temiz vectra bulmak zor

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sedat-dmrcn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
elektrik tesisatı problemini birkaç defa yaşamış ve yaşandığını duymuş biri olarak tesisat yenilenmiş araçları, parça değişimi yaparken orijinal parça kullanılmış araçları tercih edin derim. Benim aracım da sık sık arıza lambası yanardı. tesisatı yenileyip arıza ışığı derdinden kurtulmuştum. Araç sağlam araç ama piyasada genelde d segmenti değeri verilmeyen bir araç. bir iki sene öncesine kadar 10-13 bin arasında piyasası vardı. Millet ucuz diye alıp essek niyetine kullandı uzun süre. şuanda piyasa yükseldi diye 25 - 30 yazanlar bile var ama geçmişi bilinmeyen ve büyük ihtimalle değer verilmeden kullanılmış vectra insanı arabadan soğutur.temizini istediğiniz fiyata bulmanız zor. istediğiniz fiyata bulacağınız da neresine bakarsanız bakın sizi üzecektir.eski aracım olması hasebiyle arada bir bakarım sahibinden de. istediğiniz fiyatlara bu piyasada temiz vectra bulmak zor

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tşkkrlr hocam bilgiler için,arkadaşımın 93 model civarı GT si vardı 2.0 motor ve hiç arıza vermedi yıllarca bindi,memnun kaldı.Bende bu araçlara yönelme isteği oluşturdu hatta çekişi,yol tutuşu,yakıtı vb...fiyatları da 13 bin civarı.YAni 20 ye çok daha temizi bulunur diye düşünüyrum bilmiyorum yanılıyor muyum?
peki 2.0 gt modeller nasıldır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...