yine benzin zamlandı

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha durun ya..neden hayıflanıyorsunuz ki..bunlar iyi günlerimiz bizim...
Ecevit hükümetin döneminde 1lt benzin= 1$ eşitlemesi yapılırken yazarkasa fırlatan esnaf nerede..
bugün 1lt benzin yaklaşık 3dolar civarı..kimseden tık yok..demekki herkesin işleri dört dörtlük...
eee bize ne oluyor...
boşuna nefes tüketmeye gerek yok...
satılacak ne varsa satıldı...
ama çözüm olmadı..
hadi bakalım sıra benzine geldi...mazota geldi...yükleyin zamları..
kim tutar sizi....kim tutabilir sizi...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
:mad: :mad: :mad: :mad: arabamı suyla çalıştırmayı başardım.ama kimseye söylemem yoksa suyada bu kadar manyakça zamlar gelir diye korkuyorum

ftsncr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık yaa gecen ay ucuzlamıstı 3.10'dan almıştım. bu ay 3.15'den aldım. yuh be ayda en az iki zam harika bu gercekten. yarın işe arabayla gidecektim. neyse otobüse bineyim bari:)

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satıcak bişey kalmadı Atatürkün bize bıraktığı ülkemizde..maddi manevi ne varsa tüm değerlerimiz alt üst oldu,yok oldu hatta.Kıdem tazminatını kaldırılma olayı emeğe saygısızlık,emeğinin karşılığını vermiyolar,resmen köle gibi çalışın aldığınız maaşa talim edin,bu kadar sene çalıştınız bizde size para verdik,o kadar..emek karşılığı falan yok demektir bu.bunu yapan zihniyet bu zammı yapmış çokmu? bu zamlar böyle devam eder arkadaşlar çünkü vazgeçemeyiz kullanmaktan..Türk toplumu olarak tepkimizi gösterip arabasız çıksak 2 hafta bakın neler olur..her istenilen oluyo ülkemizde valla...

çok sinirliyim eğer olumsuz düşünceler yaratacak laflar söylediysem önce konuyu okuyan üyelerimizden,sonrada moderatörlerimizden özür dilerim..yolunacak kaz yerine konulmayı hazmedemiyorum sadece..

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hani enflasyon yoktu bizim memlekette !!!!

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e halka yardım yapacaklar ya sonuçta bidaha ki seçime kadar para birikitriyolar

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tayyiban düşünsün.. psikolojik telkin ve yönlendirmelerle ekonomik (güya) iyileştirmeler de bir yere kadardı. Geçmişler olsun. Yakında enflasyon patlamaları yaşanır.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu dönemde insanların başbakana atacak bir yazarkasaları bile yok diye düşünüyorum...

çoğu firma kepenk kapattı zaten, olanlarda yazarkasaları satıp kaçak çalışıolardır heralde...

bence bu benzin zammı hiçbirşey değil...

asıl SOSYAL GÜVENLİK YASASI bu ülkenin GELECEĞİNİ ÇOK BÜYÜK TEHLİKEYE SOKACAKTIR....

Allah sonumuzu hayır etsin...

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Hata var ya ! Daha ben bugun 95 fulledim depoyu, 0,80 $ litresi ?!?!?!?!................... Aaaaaa!!!! Pardon ya ! Ben Moskovada yasiyordum :)...... Saka bir yana, Allah yardimciniz olsun bu fiatlarla.... Isin dahada enteresani hala trafik problemi var memlekette :)