yine benzin zamlandı

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende diyordum bizim beyşehir belediyesi seçime bu kadar kala neden bütün elektrik direklerini yer altına aldı bütün yolları asfaltladı...bu kadar para nerden çıktı diye...

durmak yok kazığa devam

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
teşekkürler %47...teşekkürler laikliğin teminatı baş mimar...sizden İYİ bir kazık bulamazdı türkiye...acımak yok...yola devam!

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu dönemde insanların başbakana atacak bir yazarkasaları bile yok diye düşünüyorum...

çoğu firma kepenk kapattı zaten, olanlarda yazarkasaları satıp kaçak çalışıolardır heralde...

bence bu benzin zammı hiçbirşey değil...

asıl SOSYAL GÜVENLİK YASASI bu ülkenin GELECEĞİNİ ÇOK BÜYÜK TEHLİKEYE SOKACAKTIR....

Allah sonumuzu hayır etsin...

Sayın Editörüm, benimde önceki mesajımda dediğim şeye parmak basmışsınız..Tuzlada işçiler ölürken "onlarla kalkıp onlarla uyuyosunuz, 3-5 kişi öldüyse ne var" diyen, herkes 3 çocuk yapsın diyen, eğitime bile şapşal bi örtüyü karıştırıp,eğitimi amacından çıkarıp herşeyi alt üst eden...vb..vb.. tipinde "canlılar" olduğu sürece daha biz ne zamlar görürüüüüz, ne zamların arkasından bööölee forumlarda yazımızı yazarız...

sizinde dediğiniz gibi Allah sonumuzu hayır bile etmiycek bu gidişle...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offfffffff offffffffff devlet başa geldiğinden beri faydalı ne yaptıki satacak bişide klamadı bize faydasaı olcağına zararı oldu emekli maaşlarına bile dadanandan bunları görmek pekte anormal değil bakalım daha nelerden çıkarcaklar :(:(:(:)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Editörüm, benimde önceki mesajımda dediğim şeye parmak basmışsınız..Tuzlada işçiler ölürken "onlarla kalkıp onlarla uyuyosunuz, 3-5 kişi öldüyse ne var" diyen, herkes 3 çocuk yapsın diyen, eğitime bile şapşal bi örtüyü karıştırıp,eğitimi amacından çıkarıp herşeyi alt üst eden...vb..vb.. tipinde "canlılar" olduğu sürece daha biz ne zamlar görürüüüüz, ne zamların arkasından bööölee forumlarda yazımızı yazarız...

sizinde dediğiniz gibi Allah sonumuzu hayır bile etmiycek bu gidişle...

şapşal bir örtü derken

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şapşal örtü derken şu Muhammet,

eğitimle alakası olmayan bişey..eğitim nedir?kendimizi ve bilgilerimizi geliştirmek... son günlerde eğitimin dışına çıkılmadımı,daha doğrusu eğitimin dışına ÇIKARTILMADIMI ESAS AMACINDAN? üniversitelere türbanla girsinlermi girmesinlermi? bumu eğitim? eğitime bu konunun karışmasının mantığı nedir?isteyen istediğini takar konu bu diil..ama yok eylemler yok protestolar..eğitimle bunların ne alakası var..

neyse konu sapıyo..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şapşal örtü derken şu Muhammet,

eğitimle alakası olmayan bişey..eğitim nedir?kendimizi ve bilgilerimizi geliştirmek... son günlerde eğitimin dışına çıkılmadımı,daha doğrusu eğitimin dışına ÇIKARTILMADIMI ESAS AMACINDAN? üniversitelere türbanla girsinlermi girmesinlermi? bumu eğitim? eğitime bu konunun karışmasının mantığı nedir?isteyen istediğini takar konu bu diil..ama yok eylemler yok protestolar..eğitimle bunların ne alakası var..

neyse konu sapıyo..

yok bu konulara bende girmiyorum zaten de şapşal bi örtü derken sanki insanların değer verdikleri bir kavramı aşağılamak gibi olmuş o yüzden sordum ben mi yanlış anladım diye yanlış anlamışım

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba diyorum...
bu hükümeti destekleyenler bu zamlar hakkında ne düşünüyor...
benim hiç zoruma gitmiyor..hayıflanarak parayı veriyorum..
sonuçta desteklemediğim bir hükümet..
aksine mutlu oluyorum.haklı olduğumu görerek..
ya destekleyenler....
bunlar güçlerine gidiyormu?????

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
urfada kaçak benzin 2 ytl:)