60000tl sıfır araç önerisi

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o paraya alınabilecek en iyi araba süperb, olmadı yeni kasa octavia.
pişman olmazsınız.
3 tane arkadaşıma octavia aldım, ikisi süperb'e terfi etti birisi de edecek ama maddi darboğazda.
özellikle süperb parasını fazlası ile hak eden bir araba.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda inanılmaz bir skoda sempatisi seziyorum son 5-6 aydır :)

aklın yolu bir, her kes skodanın sağlam ve parasını hak eden araba olduğunu anlamaya başladı.
2005 yılında sıfır fabia choice aldığımda galerici teyze oğlum bana hayatının en büyük hatasını yaptın demişti.
astra, vectra, corsa, toyota, honda, seat leon vs. bir sürü arabam oldu ama fabiadan aldığım zevki hiç birisinden almadım. özellikle fren ve yol tutuş konusunda.
o arabanın bendeki yeri bir başkadır. satarken de en az zararla hemen sattım.
skodayı bilen alır, alan da kolay kolay skoda dan vazgeçmez.

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence mutlaka dizel bir araç alın

Droz84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence mutlaka dizel bir araç alın

Ben de dizel istiyorum ama jettada 12.000 tl fark var dizelle benzinle arası değer mi bu farka ? Ayrıca sokda araçları güzel ancak servisi olmaması Düzce'de biraz ikinci plana itiyor ayrıca satışta da kolay gitmez diye düşünüyorum. Yani en ufak bir sıkıntıda hemen servisin kapısını çalmalıyım biraz takıntısı bir insanım:)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
skoda superb güzel bir tercih olur,hayırlısı olsun.

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de dizel istiyorum ama jettada 12.000 tl fark var dizelle benzinle arası değer mi bu farka ? Ayrıca sokda araçları güzel ancak servisi olmaması Düzce'de biraz ikinci plana itiyor ayrıca satışta da kolay gitmez diye düşünüyorum. Yani en ufak bir sıkıntıda hemen servisin kapısını çalmalıyım biraz takıntısı bir insanım:)
evet değer çünkü sen hesaplarsan eğer zaten dizelle benzin arasında fark kadar bir sene yada kaç sene yapıyo artık ben hesaplamadım o senye kadar harcadığn benzin parası zaten geçiyo o parayı sıfır alıyorsan 12. tl lik fark normaldir bence ...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam cmax lara bakardım. Camtavan filan full olursa tadından yenmez.

Cmax değilde aslında SMAX olabilir bildiğin salon gibi araba şimdi yeni çıkanları 7+1 kişilik neredeyse minibüs konforunda araba yapmış adamlar :D

ford-s-max-2013.jpg