Anfi fiyatı hakkında yardım...?

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayırlı olsun siparişi verigin msjı görmemişim yoksa kafanı karıştırmak istemesdim.

ben amfi olarak jbl yeni seri 504 kullanıyorum ön arka hoparlöer bağlı

şimdi bassı arttıralım dedik
bide woofer düşünüyorum onun için ayrı bi amfi xtec markasından memnun kalırsan aklımıda bulunsun.

Bu markayı çok araştırdım forumlarda öyle kötüleyeniyle pek de karşılaşmadım. Fiyat performans olarak alınabilecek en iyi anfi olarak bunda karar kıldım.Malum 4 kanallı anfiler yetersiz kalabiliyor. Şu anda arabamız yok satıldı ama ileriye dönük olarak aldım sadece deneyip bırakacağım şimdilik. yani öyle arabaya set döşeme gibi bi fırsatım olmuyacak uzun bi zaman :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Anfi seçenekleri arasına
XETEC V350.6

bu anfi de eklenebilir mi acaba ? Birçok yerde aynı sınıftaki JBL 755.6'dan daha üstün olduğu onunla yarışabilecek bi anfi olduğu yazılmış.
350.6 şu an aracımda takılı.4 kanal mid performansı başarılı.kalan 2 kanalı çift bobin bir suba girersen sorun yok.ancak performansı 250 rms li bası besleyemiyor.
köprüleyip sub ı beslerseniz 2 ohm olarak, bu sefer çok sert ve etkili vuruyor.ama volume çok açıldığında kesme yapıyor kısa süreli.
çok şık ve malzeme kalitesi yüksek bir amfi.tavsiye ederim.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siparişim değişti xetec xi-440.5 o anfiden daha üstün bi sınıfmış ayrıca fiyatı da daha uygun bakalım ondan gelecek başka birinden alıyorum yine sıfır.