Ankara Autoglym Cila+HD Wax Boya koruma uygulama konusu

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara Autoglym Cila+HD Wax Boya koruma uygulama konusu

madmax50 link' Alıntı:
Alacağımız 120 liralık wax ile 10 uygulama yapılabiliyor yani bize tekrar işlem için fazlasıyla yetecek.

Mustafa kardeşim eğer ince film şeklinde sürebilirseniz 1 uygulamada 5-6 gram civarı harcarsınız. hadi eliniz biraz fazla kaçıp 10gr kullansanız ve içinde en az 140 gram olduğu için bol harcama ile 14, ince film şeklinde uygulama ile 20 uygulama çıkarırsınız. bu sebeple size fazlasıyla yetecektir.

birde fikir vermesi açısından srp yi AG parmak süngerle uygulamak daha kolay deniyor ama bende sarı meg. pedleri ile uygulamıştım sıkıntı olacağını zannetmiyorum.
şimdiden kolay gelsin. ben 5,5 saat uğraşmıştım tek kişi olunca ama sonuç yorgunluğu gölgede bırakıyor  victoryy

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ozgun88 link' Alıntı:
Mustafa kardeşim eğer ince film şeklinde sürebilirseniz 1 uygulamada 5-6 gram civarı harcarsınız. hadi eliniz biraz fazla kaçıp 10gr kullansanız ve içinde en az 140 gram olduğu için bol harcama ile 14, ince film şeklinde uygulama ile 20 uygulama çıkarırsınız. bu sebeple size fazlasıyla yetecektir.

birde fikir vermesi açısından srp yi AG parmak süngerle uygulamak daha kolay deniyor ama bende sarı meg. pedleri ile uygulamıştım sıkıntı olacağını zannetmiyorum.
şimdiden kolay gelsin. ben 5,5 saat uğraşmıştım tek kişi olunca ama sonuç yorgunluğu gölgede bırakıyor  victoryy

Biz bir kaç kişi olacağımız için bir kişi sağdan bir kişi soldan gireriz :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ozgun88 link' Alıntı:

Abi bizim arkadaşlar acemi biraz fazla kaçacaktır ama 10 uygulamadan fazla yetecektir bize kutu. İşin en can alıcı bölümü cila kısmı buradaki süreyi arkadaşlar araçlarının durumuna göre uzatıp kısaltabilir. Benim araç sürekli boya korumalı olduğu için ben fazla uğraşmayacağım  :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Biz bir kaç kişi olacağımız için bir kişi sağdan bir kişi soldan gireriz :)
֖yle yaparsak sabaha kadar uğraşırız işi bize yıkmaya çalışma Mücahit, herkes kendi aracı başında olacak  :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
֖yle yaparsak sabaha kadar uğraşırız işi bize yıkmaya çalışma Mücahit, herkes kendi aracı başında olacak  :D
hahahaha :D :D :D İyi peki, yemediniz :( :D

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uygulama pedi ve wax silme bezleri gereksiz pahalı... Bim bezlerinden pek farkı yok o bezin, wax uygulamak için AG HD yanında gelen süngerler bayağı sağlam, işinizi görür. Bence bez ve pedleri listeden çıkarın.

Kolay gelsin.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

NumberZOne link' Alıntı:
Uygulama pedi ve wax silme bezleri gereksiz pahalı... Bim bezlerinden pek farkı yok o bezin, wax uygulamak için AG HD yanında gelen süngerler bayağı sağlam, işinizi görür. Bence bez ve pedleri listeden çıkarın.

Kolay gelsin.

Bez ve pedleri listeden çıkardım. Parmak uygulama süngeri ile hem cila hem de wax uygulanabilir geldi bana da. Mikrofiber bezi bimden alıyoruz. Teşekkürler.

[img=800x322]http://i.imgur.com/0faHhFV.png[/img]

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeşler bunu da deneyebilirsiniz ekstradan ;) silecekler çok çok az atlama yapıyor ama ben gayet memnunum.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11788.0

made in ben :)

ben carrefour dan 5 ya da 6'lı bezlerden alıp kullanım öncesi 3-4 kez yıkadım makine de gayet iyi iş gördüğünü düşünüyorum wax silmede

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ozgun88 link' Alıntı:
kardeşler bunu da deneyebilirsiniz ekstradan ;) silecekler çok çok az atlama yapıyor ama ben gayet memnunum.

ben carrefour dan 5 ya da 6'lı bezlerden alıp kullanım öncesi 3-4 kez yıkadım makine de gayet iyi iş gördüğünü düşünüyorum wax silmede

Özgün Hocam "made by me" olsa daha hoş olur :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ozgun88 link' Alıntı:

Cam uygulamasını kendi aracıma test için uygulayacağım. Daha önceki deneyimlerimde waxlar ön camda yağlanma yapıyor ve silecek çalışırken yağlayıp güzel silmiyor. Özgün bey sizin videoda silecek çalışırken durum görünmüyor nasıl bir sonuç çıktı ön camda.