Ankara Autoglym Cila+HD Wax Boya koruma uygulama konusu

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara Autoglym Cila+HD Wax Boya koruma uygulama konusu

mucahitduran link' Alıntı:
֖zgün Hocam "made by me" olsa daha hoş olur :D

evet orda bi hata olmuş  :D :D :D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Cam uygulamasını kendi aracıma test için uygulayacağım. Daha önceki deneyimlerimde waxlar ön camda yağlanma yapıyor ve silecek çalışırken yağlayıp güzel silmiyor. Özgün bey sizin videoda silecek çalışırken durum görünmüyor nasıl bir sonuç çıktı ön camda.

hiçbir sıkıntı olmadı kardeşim aracı yıkadıktan sonra ön camı kuruladım sonra ipa ile üzerinden geçtim ardından waxı ince film olarak sürdüm ve 30dk sonra sildim. kayganlık gözükmesi için silecek çalıştırmadım ama denk gelirsem o tarz bir videoda atarım ama şunu söyleyebilirim. uygulamadan 2 gün sonra sivas'a gitmiştim 550km ön cam böcek izi oldu epey. hiç ellemedim dönüşte (uygulamadan 4 gün sonra) yağmurla beraber çalışan silecekler ile ön camım tertemiz oldu yani wax kolay temizlenme adına görevini gayet iyi yaptı. şu anda da herhangi bir yağlanma, iz vs. yok gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

HD wax iyi seçim :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar ürünlerin tamamını aldım.

2 cila 60 TL
wax 120 TL
4 parmak süngeri 88 TL
4 bim fiber bez 16 TL
4 yıkama süngeri 5 TL
pril 3 TL

Toplam: 290 TL

Hafta sonu gelirken 2 kova getirebilirseniz iyi olur. Uygulamayı Cumartesi veya Pazar hangi gün yapalım? Bana Cumartesi daha uygun zira sabah epey yorgun kalkacağız.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:

2 cila 60 TL
wax 120 TL
4 parmak süngeri 88 TL
4 bim fiber bez 16 TL
4 yıkama süngeri 5 TL
pril 3 TL

Hafta sonu gelirken 2 kova getirebilirseniz iyi olur. Uygulamayı Cumartesi veya Pazar hangi gün yapalım? Bana Cumartesi daha uygun zira sabah epey yorgun kalkacağız.

Ben kova getiririm. Cumartesi uyar bana. Hatta cuma bile uyar :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Herkes gelirken 2 kova getirsin kesinlikle çift kova çalışın birisi ile süngerinizi durulayın ve temiz kovaya öyle batırın

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mrt54 link' Alıntı:
Herkes gelirken 2 kova getirsin kesinlikle çift kova çalışın birisi ile süngerinizi durulayın ve temiz kovaya öyle batırın

Sağolun Murat Hocam dikkate alacağız :)

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bilmişlik olarak görmezseniz tavsiyem; 4 adet parmak sünger de fuzuli olur, 2 adet alırsınız 2 kişi uygulama yaparken 2 kişi de bezle siler.

Yıkama süngeri, yapacağınız glaze uygulamasında alacağınızdan daha çok çizik oluşturur.

Kabul ederseniz, detailing forumda imalat yapıp sattığım yün eldivenlerden bir adet kendime ayırmıştım, kargo ücretini öderseniz hediye edebilirim. Araçları sıra ile çift kova yöntemi ile yıkarsınız.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

2 cila 60 TL
wax 120 TL
4 parmak süngeri 88 TL
4 bim fiber bez 16 TL
4 yıkama süngeri 5 TL
pril 3 TL

eline sağlık kardeşim, alınacak bir şey kalmadı herhalde, uygulama uzun sürecek gibi gözüküyor, hepimiz birden belli bir düzen de her aracın bir tarafına girersek kolayca hallederiz, yalnız yağmur yağarsa ne yapacağız birde geceye kalacağız , cila acaba gece kurur mu? buluşma saatini ona göre belirleyelim isterseniz..

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt:

NumberZOne link' Alıntı:
Bilmişlik olarak görmezseniz tavsiyem; 4 adet parmak sünger de fuzuli olur, 2 adet alırsınız 2 kişi uygulama yaparken 2 kişi de bezle siler.

Yıkama süngeri, yapacağınız glaze uygulamasında alacağınızdan daha çok çizik oluşturur.

Kabul ederseniz, detailing forumda imalat yapıp sattığım yün eldivenlerden bir adet kendime ayırmıştım, kargo ücretini öderseniz hediye edebilirim. Araçları sıra ile çift kova yöntemi ile yıkarsınız.

Rica ederim kardeşim her tür yoruma açığım bilmişlik olurmu, gelen yorumlara göre siparişi verdim bile. 4 parmak süngeri aldım zira vaktimiz sınırlı olacak birbirimizi beklersek bu süre 2 kat uzar. Aynı süngerle önce cila sonra wax işlemi yapacağız.

Teklifiniz için teşekkür ederim, ücreti karşılığında eldiveni alabilirim.