Ankara Autoglym Cila+HD Wax Boya koruma uygulama konusu

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ankara Autoglym Cila+HD Wax Boya koruma uygulama konusu

ac@d link' Alıntı:
eline sağlık kardeşim, alınacak bir şey kalmadı herhalde, uygulama uzun sürecek gibi gözüküyor, hepimiz birden belli bir düzen de her aracın bir tarafına girersek kolayca hallederiz, yalnız yağmur yağarsa ne yapacağız birde geceye kalacağız , cila acaba gece kurur mu? buluşma saatini ona göre belirleyelim isterseniz..

Abi benim için hiç farketmez. Mustafayla sürekli görüşüyoruz zaten. Benimkini en sona bırakırız isterseniz. Maksat bakıp öğrenmiş olayım. Kendim de uygulayabilirim belki :) dediğiniz gibi herkes birden başlar, başlar bitiririz araçları :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ac@d link' Alıntı:
eline sağlık kardeşim, alınacak bir şey kalmadı herhalde, uygulama uzun sürecek gibi gözüküyor, hepimiz birden belli bir düzen de her aracın bir tarafına girersek kolayca hallederiz, yalnız yağmur yağarsa ne yapacağız birde geceye kalacağız , cila acaba gece kurur mu? buluşma saatini ona göre belirleyelim isterseniz..

Abi uygulama tahmini olarak o gün tahmin edilen hava sıcaklığında 3 saat gibi sürecek. Herkes kendi aracıyla ilgilenecek. Aynı anda aynı bölgelerden başlarız. Yağmur yağarsa eğer kapalı alan olmazsa kötü olur. Cila sorun değil de waxın kuruması için biraz sıcaklık ve hafif rüzgar iyi oluyor. Deniz abide bizimle gelecek yıkama için bahsettiği istasyonda Cumartesi akşamı düşünüyoruz. Eğer Cumartesi ile ilgili bir sorun olursa haberim olsun.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Abi uygulama tahmini olarak o gün tahmin edilen hava sıcaklığında 3 saat gibi sürecek. Herkes kendi aracıyla ilgilenecek. Aynı anda aynı bölgelerden başlarız. Yağmur yağarsa eğer kapalı alan olmazsa kötü olur. Cila sorun değil de waxın kuruması için biraz sıcaklık ve hafif rüzgar iyi oluyor. Deniz abide bizimle gelecek yıkama için bahsettiği istasyonda Cumartesi akşamı düşünüyoruz. Eğer Cumartesi ile ilgili bir sorun olursa haberim olsun.

Cumartesi yağmurlu gösteriyor ama inşAllah yağmaz. Yağmur yağarsa hiç başlamayız oturur çayımızı içeriz :)

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

madmax50 link' Alıntı:
Rica ederim kardeşim her tür yoruma açığım bilmişlik olurmu, gelen yorumlara göre siparişi verdim bile. 4 parmak süngeri aldım zira vaktimiz sınırlı olacak birbirimizi beklersek bu süre 2 kat uzar. Aynı süngerle önce cila sonra wax işlemi yapacağız.

Cepten girdiğim içinönceki mesajınızı tam okuyamamışım, siz ürünleri almışsınız zaten, biraz gereksiz olmuş yazdıklarım. Şimdiden kolay gelsin :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Cumartesi yağmurlu gösteriyor ama inşAllah yağmaz. Yağmur yağarsa hiç başlamayız oturur çayımızı içeriz :)

Harbiden Yağmur görünüyor bakalım Cumartesi tekrar düşünürüz duruma göre.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
madmax50 link' Alıntı:

duruma göre cuma akşamı yada cumartesi öğlene kadar karar verip haberleşiriz.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

Ben tek basıma konumdaki aşamaları 5.5 saatte tamamlamıştım.lastik ve jant parlatmaya girişememiştim. Allah kolaylık ve kol gücü versin :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ozgun88 link' Alıntı:
Ben tek basıma konumdaki aşamaları 5.5 saatte tamamlamıştım.lastik ve jant parlatmaya girişememiştim. Allah kolaylık ve kol gücü versin :)

Şimdi neden moralimizi bozuyorsunuz ki :D

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Acı Yok Rocky!!!