ANTALYA ANTOTO OPEL SERVİSİNE GİDERKEN İKİ DEFA DÜŞÜNÜN!

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madd
--------------------------------------------------------------------------------

֖NCELİKLE astracılara VE OPEL SAHİPLERİNE SELAMLAR.SEVEREK ALDIğIM VE SEVEREK BİNDİğİM ARACIMI D֜N 15.000 KM BAKIMI İևİN YETKİLİ SERVİSE G֖T֜RD֜M (GARANTİSİ BİTMESİN DİYE MECBUREN) NEYSE İLK OLARAK ևOK BİLMİş ARKADAşIN BİRİ ARABAMI TESLİM ALDI ARABAMIN YANINDA SERVİSE GİREBİLİRMİYİM DEDİğİMDE YASAK OLDUğUNU S֖YLEDİLER OK DEDİM FAKAT ARACIM KONUSUNDA HASSAS OLDUğUMU VE DİKKAT ETMELERİNİ bizZAT S֖YLEDİM.BU SOğUK KARşILAMANIN SONRASI EşİMLE BEKLEME ODASINA GEևTİK 2 SAAT SONRA ARABAMI YIKAMAK İևİN ևIKARDIKLARINDA G֖Z֜M GİBİ BAKTIğIM SIFIR ARACIMIN KAPI ALTININ ևİZİLDİğİNİ G֖RD֜M HATTA BOYASI KALKMIş VAZİYETTE HEMEN SORUMLUYU ևAğIRDIM İLK ֖NCE ESKİDEN VARDIR GİBİ S֖ZLER ETTİ SESİMİ BİRAZ Y֜KSELTİNCE KABUL ETMEK ZORUNDA KALDI D֜şÖœNEBİLİYORMUSUNUZ ARACINIZI BAKIM İևİN EMANET EDİYORSUNUZ VE ARACINIZI ևİZİYORLAR HEMDE YETKİLİ SERVİSTE YETKİLİ HERMEN HALLEDERİZ DEDİ FİLAN FALAN EVET HALLOLDU AMA BARİZ LOKAL BOYA YEDİ ARABAM (Kİ Ö‡İZİK DAHİ YOKTUR ARABAMDA) BENDE HAKLI OLARAK BAğIRDIM ևAğIRDIM AMA NAFİLE BİRDE ֜ST֜NE 400 TL BAKIM ֜CRETİNİ VERDİM BU OLAY O KADAR ZORUMA GİTTİKİ şU AN BİLE YAZARKEN ևOK SİNİRLİYİM BİRDE BU KARGAşADA ARACIMIN ֜ZERİ K֖P֜KL֜ KALDIğI İևİN KROM ևITALARI GEևMEYEN BİR K֖P֜K İZİ OLDU TAMAMEN KOPTUM ARTIK. BUG֜N OPEL İLETşİMDEN ANTOTO YU şİKAYET ETTİM BİR KAև G֜N SONRA D֖NECEKLERİNİ S֖YLEDİLER BEN BU SERVİSİ MAHKEMEYE VERMEYİ D֜şÖœN֜YORUM.FAZLA UZATMAYAYIM ZATEN SİNİRDEN İYİCE GEVELEDİM SİZ OPEL SAHİPLERİNE TAVSİYEM SAKIN ANTOTOYA GİTMEYİN BEN FORUMLARDAN OLUMSUZ YORUMLAR OKUMAMA RAğMEN GİTME GAFLETİNE D֜şT֜M AMAN DİYEYİM SAYGILAR... Paylaş: 

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ANTALYA ANTOTO OPEL SERVİSİNE GİDERKEN İKİ DEFA DÜŞÜNÜN!

arkadaşım ilk önce geçmiş olsun....bende antalyada yaşıyorum bu servis olayını defalarca defalarca paylaştım uyardım sakındedim gitmeyin aracınızı teslim etmeyin ... afedersin ama servis diye gecinenlerin bir bokdan anladıkları yok... 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy gerekeni yap. tekrar gecmişolsun

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun bence tum sikayet sitelerine yazin yarari oluyor.

Yanlarina birakmayin arabayi satarken bin takla atiyorlar su yaptiklarina bak. Bence bazi ozel servisler yetkililerden daha iyi.

B

b_koc

Bilgi Girilmemiş

Geçmiş olsun  hepimuz gozumuz gibi bakioruZ araclarimiza lakin bu tür insanlar bazen adamin moralini sifira indirebiliyor..

ONDERERDEN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle gecmis olsun arkadasım, ben gecen hafta 15000 bakımını antalya gunlasa yaptırdım gayet guzeldı hersey daha oncede bır sorun ıcın gıtmıstım arbamın basında bekleyebildim, 15000  bakımı ıcın 223 tl ucret odedım, yagı kendım goturdugum ıcın 100 tl dustuler (castrol magnatecten baska bır yag kullanmadıgım ıcın) aradan bıkac gun gectikten sonra servisten memnun kalıp kalmadıgımı sormak ıcın aradılar, ben onerıyorum günlas liman..

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben günlasıda önermiyorum hepsini gördüm al birini vur ötekine

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun.  :(

Gerçekten çok üzücü ve sinir bozucu bir durum.  madd

Bu gibi durumlarda tutanak tutturmak çok ama çok önemli. Eğer tutanak tutturduysanız mahkeme çok büyük ihtimalle sizin lehinize karar verecektir.
Süreç uzun sürecek olsa da böyle durumlarda mutlaka yasal yollara başvurup bu ihmalkar adamların yanına bırakmamak lazım.

Ayrıca sadece hasar onarımı için değil, değer kaybı içinde mutlaka hakkınızı arayın.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun.  :(

Gerçekten çok üzücü ve sinir bozucu bir durum.  madd

Bu gibi durumlarda tutanak tutturmak çok ama çok önemli. Eğer tutanak tutturduysanız mahkeme çok büyük ihtimalle sizin lehinize karar verecektir.
Süreç uzun sürecek olsa da böyle durumlarda mutlaka yasal yollara başvurup bu ihmalkar adamların yanına bırakmamak lazım.

Ayrıca sadece hasar onarımı için değil, değer kaybı içinde mutlaka hakkınızı arayın.

Nasıl bir tutanak mesela? boş kağıda kendi ifadelerimiz ile mi yoksa trafik kazalarında tuttuğumuz hazır  matbu tutanaklardan mı?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Nasıl bir tutanak mesela? boş kağıda kendi ifadelerimiz ile mi yoksa trafik kazalarında tuttuğumuz hazır  matbu tutanaklardan mı?

Delil teşkil etmesi açısından polis aranarak memur arkadaşlar olay yerine çağrılsa ve tutanak onlara tutturulursa en iyisi o olur.

Böyle durumlarda kaza anında iki tarafın karşılıklı anlaşarak tuttuğu tutanak delil teşkil eder mi maalesef bilemiyorum.  ::)

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ant otomu uzak dur.yanlışlıkla arabamı oradan alacaktım Allahtan takasda uyuşamadık aracında boya var cart var curt var kendileri çizdiklerinde kusur olmuyor.ben aracımı günlasdan aldım vede çok memnunum.servise gittiğimde aracımın basında beklıyebiliyorum ilgi alaka çok iyi çayımı kahvemı içiyorum derdımi anlatıyorum çözüm bulmaya çalışıyorlar.ama yinede servis çok da güvenmiyorum antalyada yaşıyorsan alternatifin yoksa günlas bi nebze daha iyi diye düsünüyorum.