ANTALYA ANTOTO OPEL SERVİSİNE GİDERKEN İKİ DEFA DÜŞÜNÜN!

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ANTALYA ANTOTO OPEL SERVİSİNE GİDERKEN İKİ DEFA DÜŞÜNÜN!

Gecmis olsun bence tum sikayet sitelerine yazin yarari oluyor.

Yanlarina birakmayin arabayi satarken bin takla atiyorlar su yaptiklarina bak. Bence bazi ozel servisler yetkililerden daha iyi.

Gecmis olsun bence tum sikayet sitelerine yazin yarari oluyor.

Yanlarina birakmayin arabayi satarken bin takla atiyorlar su yaptiklarina bak. Bence bazi ozel servisler yetkililerden daha iyi.

teşekür ederim arkakdaşlar bu satten sonra günlasta dahil yetkili servise gitmem artık antalyada bana tavsiye edebileceğiniz dürüst özel servis varmı bu arada olay küçükte olsa her türlü hakkımı arayacağım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun mutlaka şikayet edin servis müdürleriyle bu konuyu bizzat görüşmüşlüğüm var; şikayetler er ya da geç canlarını sıkacak şekilde yansıyor onlara..

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yetkili servis harici özel servise gidince araç garanti dışı kalmazmı

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
yetkili servis harici özel servise gidince araç garanti dışı kalmazmı

Garantiniz devam ettiği sürece mecburen yetkili servise gitmeniz gerekiyor.
Garantiniz devam ederken özel servis tercih ederseniz aracınız garanti dışı kalır.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garanti süresi bittikten sonra da fabrikasyon hatalarda ücretsiz sorun çözümü için yetkili servislerde bakımını yaptırmak gerek. En basitinden 1.4T lerdeki manifold sorunu gibi sorunlar garanti süresi sonrası ortaya çıkar da, siz y.servis bakımını yaptırmamış olursanız imkan yok değiştirtemezsiniz.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Garanti süresi bittikten sonra da fabrikasyon hatalarda ücretsiz sorun çözümü için yetkili servislerde bakımını yaptırmak gerek. En basitinden 1.4T lerdeki manifold sorunu gibi sorunlar garanti süresi sonrası ortaya çıkar da, siz y.servis bakımını yaptırmamış olursanız imkan yok değiştirtemezsiniz.

Bende de manifolt yüzünden uyarı yanmıştı, garanti sonrası yansa işimiz vardı belki de.

Gerçi ne yakıt ne de vb performans değişmemişti ama ne o öyle sürekli sarı bir ışık, bana göre değil.  :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu işler sıkıntı aslında. Ben her bakımını y.serviste yaptıracağım. En azından koz olur elimizde. Neticede kaliperdir manifoldtur su yok uyarısıdır bunun gibi şeyler fabrikanın zırvalıkları. Az kullanan adamın suçu ne?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Bu işler sıkıntı aslında. Ben her bakımını y.serviste yaptıracağım. En azından koz olur elimizde. Neticede kaliperdir manifoldtur su yok uyarısıdır bunun gibi şeyler fabrikanın zırvalıkları. Az kullanan adamın suçu ne?

Aynen. Hadi biz 3-5 anlıyoruz da sesimiz çıkıyor, anlamayan arabasını kullanmayan birçok kişi kaz gibi yolunuyor.

İşte öyle bir anlayış olacak ki firmada, herkese eşit tavır, hizmet. Sırf bu yüzden Toyota nın bende kredisi var, kusursuz olmasa da memnuniyet için oldukca çalışıyordu gördüğüm servisleri.

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet arkdaşlar bugün opel türkiyenin bana dönmemesi üzerine ben onları aradım(tam beklediğim gibi) bana antotonun yanlışlık sonucu sadece aracınıza 3 cm lik çizik oluşturduğunu söylediler dedi peki sadece 3 cm lik çizikse rötuşla kapatılacağına benim arabama neden mağcun işlemi yapıldı diye sorunca kadın lafı gevelemeye başladı yani anlayacağınız al birini vur ötekine şunu unutmayın arkadaşlar güzel ve kaliteli arabalar alıyoruz fakat türkiyede opel sahibiyseniz SAHİPSİZSİNİZ.Bugün avukata başvurmayı düşünüyorum ve tekrarlıyorun ANTOTOYA GİDERKEN İKİ DEFA DÜŞÜNÜN!

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu işler sıkıntı aslında. Ben her bakımını y.serviste yaptıracağım. En azından koz olur elimizde. Neticede kaliperdir manifoldtur su yok uyarısıdır bunun gibi şeyler fabrikanın zırvalıkları. Az kullanan adamın suçu ne?        hocam elimizde ne yazıkki koz olmuyor adamlar kendi yaptıkları hatayı bile kabul etmezken aracınızda çıkan garantili sorunları bile kullanıcı hatası olarak göstermeye çalışıyor