Antalya antoto opel servisine giderken iki defa düşünün!

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klasik Antoto durumları ne yazıkki.Başka bi konuda;adamlara göre arabalarda hiç bir sorun v.s. yok,herşey normal...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu arada 40 tl motor korumaya nası veriyosunuz...söyleyin bedava sıksınlar...dünyanın parası gelin ben bedava sıkayım size ...olcak biraz motor korumam... geçmiş olsun bu arada

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hız sabitleyici için aramıştım doğru düzgün telefona bile çıkmamışlardı.
GünLas a telefonla bile ulaşamamıştım ama başka bi iş için gittiğimde ilgilerinden memnun kalmıştım.İşçilikleri ve ücret politikaları ne alemde bilmiyorum ama forumdan Antalyalı arkadaşlara abilere sorduğumda garanti süresince Antoto yerine GünLas ı tavsiye etmişlerdi keşke sizde orayı tercih etseymişsiniz.
Bir başka diyeceğimde evet gerçekten çok takıntılı olmamak gerekiyor.Sakınan göze çöp batıyor.Biz ufacık taş geldi diye üzülürken lavuğun biri gelip komple kapıyı çökerte bilir bu kadar takılmamak lazım olacağı varsa gelip buluyor zaten.
Büyük geçmiş olsun hakkınızı arayın bence de..

corsa784512

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yücel bey neden eşinizle servise gidiyorsunuz ki?

ayrıca araç bakımda aracın yanında olmamak nasıl yasak olurmuş.araç muayenesimi bu sanki resmi iş yapıyorlar.bugüne kadar kimse bunu söyleyemedi bana .kaldı ki araç muayenesinde bile aracın yanındaydım.

ben olsam o parayı vermezdim arabanızı çizmişler birde para mı istiyorlar.

çok geçmiş olsun bencede direk mahkemeye verin haydut25 doğru söylemiş ayrıca tüketici hakları derneğinede gidin.

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekürler arkadaşlar.normalde böyle yerlere eşimle gitmem fakat biz korkuteli ilçesinde oturuyoruz antalyada eşiminde işleri vardı mecburen orayada beraber uğramış bulunduk artık olan oldu bu dakikadan sonra işim avukatla bu arada ne tesdüftürki avukatımın insigyasınıda aynı yerde yine 15000 bakımında çizmişler düşünün artık ama bizim avukat uğraşmamış ama ben uğraşmayı düşünüyorum tek sorun elimde belgenin olmaması

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
iste onemli olan su 8 nokta kontrolu yaptiklari evrak... orada aracin teslim alindigindaki yakit, kaporta durumu vs yaziyor. O evrakta arac kapisinda cizik var yazmadilarsa olay onlara patlar. Elinizde evrak olmamasi ilginc geldi, bugune kadar gittigim her opel servisi bana Fatura+Kontrol Evragi+Is emri evraklarini birbirine ilistirip zarfina koyarak teslim etmistir... Zaten bu 3 evrak elinzide olmadan nasil dava acicaksiniz ki...

Sizin icin en onemli evrak Kontrol Evraki o varsa zaten aracin oraya gittigini kredi karti eksterenizden bile kanitlarsiniz. Ancak ciziksiz oldugunu kanitlamak icin o evrak lazim...

Gecmis olsun...

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SADECE O EVRAK EKSİK sanırım o kargaşada dikkatimden kaçtı tabi oradaki üç kağıtçılarda o evrağı koyar mı? elime koz geçmesin diye koymadılar peki o evrak şu an antotoda yasal olarak bulunması gerekmiyormu yani istediğimde o evrağı bana vermek zorunda değillermi?

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antotoyu ve opel türkiyeyi aradım o ilk kontrol belgesi ellerinde varmış son 10 yıllık tüm bakımı yapılan araçların belgeleri bulundurmak zorundalarmış mahkemeye verince mecburen o belgeleri vermek zorundalar bir şekilde benim adıma sonuçlanacağını düşünüyorum

AstraSedanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuna Kadar Gidin ßakaLım NoLucak. Avukatın Arabaya'da ÖLe Olay Olduysa ßunLArın Amacı Şu'mu ki Arabayı ÇiziyoLar Sen Farketmiyosun ßiniyosun Gidiyosun Merkeze Koyuyosun Arabayı Sonra Aradan 1-2 Gün Geçiyo Farkediyosun Araba çizilmiş ee Kim Yaptı ßilemiyosun Sonra Tekrar Gidiyosun Servise ßenim Arabam Çizilmiş Pasta Poliş İşte ßoyaydı Cilaydı Tekrar Para Kazandırıyosun :) Kemal sunalın flminde oluyoya camı taşla kırıyolardı sonra 2 dk sonra camcı cam diye bagırıyodu onlarınkide o hesapmı ki