Antalya antoto opel servisine giderken iki defa düşünün!

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://forum.donanimhaber.com/m_67839668/tm.htm#ÖNCELİKLE tüm opelim.net ÜYELERİNE VE OPEL SAHİPLERİNE SELAMLAR.BÜYÜK HARF KULLANMAMIN SEBEBİ DİKKAT ÇEKMEK İSTEMEM VE ÖFKEMDENDİR ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİM.SEVEREK ALDIĞIM VE SEVEREK BİNDİĞİM OPEL ASTRA J ARACIMI 15.000 KM BAKIMI için YETKİLİ SERVİSE GÖTÜRDÜM (GARANTİSİ BİTMESİN DİYE MECBUREN) NEYSE İLK OLARAK ÇOK BİLMİŞ ARKADAŞIN BİRİ ARABAMI TESLİM ALDI ARABAMIN YANINDA SERVİSE GİREBİLİRMİYİM DEDİĞİMDE YASAK OLDUĞUNU SÖYLEDİLER OK DEDİM FAKAT ARACIM KONUSUNDA HASSAS OLDUĞUMU VE DİKKAT ETMELERİNİ BİZZAT SÖYLEDİM.BU SOĞUK KARŞILAMANIN SONRASI EŞİMLE BEKLEME ODASINA GEÇTİK 2 SAAT SONRA ARABAMI YIKAMAK İÇİN ÇIKARDIKLARINDA GÖZÜM GİBİ BAKTIĞIM SIFIR ARACIMIN KAPI ALTININ ÇİZİLDİĞİNİ GÖRDÜM HATTA BOYASI KALKMIŞ VAZİYETTE HEMEN SORUMLUYU ÇAĞIRDIM İLK ÖNCE ESKİDEN VARDIR GİBİ SÖZLER ETTİ SESİMİ BİRAZ YÜKSELTİNCE KABUL ETMEK ZORUNDA KALDI DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ ARACINIZI BAKIM İÇİN EMANET EDİYORSUNUZ VE ARACINIZI ÇİZİYORLAR HEMDE YETKİLİ SERVİSTE YETKİLİ HERMEN HALLEDERİZ DEDİ FİLAN FALAN EVET HALLOLDU AMA BARİZ LOKAL BOYA YEDİ ARABAM (Kİ ÇİZİK DAHİ YOKTUR ARABAMDA) BENDE HAKLI OLARAK BAĞIRDIM ÇAĞIRDIM AMA NAFİLE BİRDE ÜSTÜNE 400 TL BAKIM ÜCRETİNİ VERDİM BU OLAY O KADAR ZORUMA GİTTİKİ ŞU AN BİLE YAZARKEN ÇOK SİNİRLİYİM BİRDE BU KARGAŞADA ARACIMIN ÜZERİ KÖPÜKLÜ KALDIĞI İÇİN KROM ÇITALARI GEÇMEYEN BİR KÖPÜK İZİ OLDU TAMAMEN KOPTUM ARTIK. BUGÜN OPEL İLETŞİMDEN ANTOTO YU ŞİKAYET ETTİM BİR KAÇ GÜN SONRA DÖNECEKLERİNİ SÖYLEDİLER BEN BU SERVİSİ MAHKEMEYE VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.FAZLA UZATMAYAYIM ZATEN SİNİRDEN İYİCE GEVELEDİM SİZ OPEL SAHİPLERİNE TAVSİYEM SAKIN ANTOTOYA GİTMEYİN BEN FORUMLARDAN OLUMSUZ YORUMLAR OKUMAMA RAĞMEN GİTME GAFLETİNE DÜŞTÜM AMAN DİYEYİM SAYGILAR...
Paylaş:

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkdaşlar bugün opel türkiyenin bana dönmemesi üzerine ben onları aradım(tam beklediğim gibi) bana antotonun yanlışlık sonucu sadece aracınıza 3 cm lik çizik oluşturduğunu söylediler dedi peki sadece 3 cm lik çizikse rötuşla kapatılacağına benim arabama neden mağcun işlemi yapıldı diye sorunca kadın lafı gevelemeye başladı yani anlayacağınız al birini vur ötekine şunu unutmayın arkadaşlar güzel ve kaliteli arabalar alıyoruz fakat türkiyede opel sahibiyseniz SAHİPSİZSİNİZ.Bugün avukata başvurmayı düşünüyorum ve tekrarlıyorun ANTOTOYA GİDERKEN İKİ DEFA DÜŞÜNÜN!

AstraSedanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
waLLa Aßi ßişeyin Üstüne Gittinmi ÖyLé Oluyo Ya Kesin Diken ßatıyo ßişeyin ÜStüne Çok Gitmiceksin ßenim 2 Gün Önce MisafirLige Gitmiştik Arabayı Parkettim Arkası ßiraz Dışarda Kaldı ßaßam 50 Kere Dedi ßiri Deyirir ßiri Deyirir Geçerken Yazık Olur Arabana Dedim ßişey OLmaz Sonra Arabanın Önünde Kafe Vardı Oturdum Yani Köşeyi RahatLıkLa Dönüyodu ArabaLar Sonra ßirisi Geldi İmkansızı ßaşardı Kocaman Yolda geldi Geri Geri Çıkarken ßenim Araca vurdu Adam gidiyodu Durdurdum ßaktık ettik elimle sildim Hemen Sonra ßişey Yok Tamam Dedim Sabah ßaktıgımda da az Sürtük İzi Kalmış ArkadaşLara Sordum Pasta PoLişLe Çıkar Önemli ßişey DeğiL DediLer Senin Çizikte Pasta Polişle Çıkardı Yani ßişeyin üstüne düşünce Olmıcak Oluyo sen o adamlara Güel güzel tembih etmişsin Yani o çizik Kesinlikle kasıtlı yapılmıştır yani sen adama öle dedin diye kasıtlı olarak Çizmişlerdir bence geçmiş olsun yani araca binerken çok üstüne gitme akışına bırak aracı ben öle yapıyorum çünkü sen güzel gözün gibi baktıgın araca dengesizin biri geliyo vuruyo gidiyo orjinallik sen ne kadar bakarsan bak araca fazlada takma kafana derim olan olmuş artık sonuçta yinede biyerinde değişen olmadı lokal boyada o kadar olumsuz kötü etkilemiyo aracı ben eskişehir opel bayisine gittiğimde lokal boyalı sıfır araç gördüm adam resmen dedi sevkiyat yapılırken ön sag tarafı sürtmüşler lokal boya var demişti nese olan olmuş artık boya o kadarda önemli değil takma kafana ama bu işin peşinide bırakma üstüne git davanı aç ben arabamı orjinal teslim ettim orjinal almak istiyorum de verebiliyolarsa yenisini versinler nese kusurum olduysa affola.

AstraSedanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
400 tl ßakım ücreti çok vermişsin bana 300demişlerdi o bile çok gelmişti iyi ßir pazarlıkla 200tl arası bile yaptırmak mümkün keşke o 400'üde Vermeden çıkıp gideydin

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında tek sorun deneyimsiz araba yıkayıcı eleman almaları !Araba sürmeyi bilmiyorsa direksiyon başına geçmesin.Ben olsam o 400 lirayı vermezdim sonuçta aracınız çizilmiş...Geçmiş olsun.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Çağdaş Bey, Geçmiş olsun. Hasar macun ve boya ile düzeltildiyse keşke bakım ücretinde diretseydiniz bari. Kazadır bu, talihsizlik, ne kadar dikkatli olunsa da başa gelinebiliyor.

AstraSedanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen Kazadır Oluyo sen Ne Kadar Dikakt etsende Ama 400 Lira ßaım ücretide Çok Geldi ßana

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir teknik rapor tutturun ve boyalı araç ile boyasız araç arasındaki piyasada var olan fiyat farkını raporlatın.Servis hatasının size maddi kayıba sebep olduğunu belgeletin.Daha sonra arabanın durumundan dolayı rahatsız olduğunuzu bildirip maddi tazminat ta talep edin.Akıllı bir avukat araba parasına yakın para alır.

strongyucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
destekleriniz için çok teşekür ederim 360 tl servis +40 tl motor koruma tuttu evet 360 tl bile çok fazla ama bütün 15000 bakımında bu rakam civarını diretiyorlar.tek pişmanlığım o gün bağırdım çağırdım size para filan vermem dedim fakat yanımda eşim olduğu için ve onun canı sıkıldığı için çok uzatmadım ama inanın asabi bir yapıda bir insanım belki eşim olmasaydı oradaki bir kaç kişinin canını yakabilirdim ve olay çok uzardı bende yüzlerine parayı çarptım ve sonradan mahkemeye veririm ellerine koz geçmesin diye uzatmadım şu an önemli olan para değil bu gibi forumlarda hem uyarılarak hemde uyararak sizin gibi güzel arkadaşlarla böyle adi servislerin adını çıkarmak eğer antoto hakkında konuya denk gelirseniz benim başıma gelenleri anlatırsanız sevinirim bu şekilde bütün opel forumlarına ve donanım habere bu rezilliklerrini yazdım eminim şimdiden en az 100 müşteri kaybettiler okuyan aklı varsa gitmez

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...tüm hakkınızı arayın...bir hata yapıyorlar bunuda kabul etmiyorlar...