araç yalıtımı hk bilgi

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapıcam kafaya koydum o kadar profesyönel yaptırmıycam neticede ses yarışmasına girmiycem benim amacım yol gürültüsünden kurtulmak yani zaten çok az olanıda yok etmek ama araştırdım biraz kimle konuşsam kışın olmaz diyorlar.. yaza gel yaparız diyorlar o yüzden bu proje benim için yaza kadar beklemede..

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Super paylasim nerdeki bunu yapan adamlar, birde konu kalmis ole yapan yokmu bunu :(

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz aylarını bekliyorduk daha güzel sonuc alabilmek için

ben rezonans önleyici bantları aldım ama müzik sistemi döşenirken yaptırcam

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu işin uygulanışı nasıl olacak onu anlamadım ben şimdi kapı içlerine uygulayacağım BTM bitüself aldım.birde ODE NFAF almayı düşünüyorum başka birşey varmı? yada bunlarla araç içi sesleri nasıl etkilerim dışarıdan gelen sesler bi nebzekesilir mi?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bituself ile tek basina 8 - 10 db lik yalitim sagliyormussunuz, cok faydali oldugunu soyluyorlar. Tabii tek basina yeterli degil.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakalım pramit süngerler işe yarayacakmı :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ODE NFAF ne kadara mal oldu?

ben btm nin denginde bir ürün aldım uzunluk olarak standart ama genişliği kücük olan modeli

25 liramı neydi :S

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir Site okumuştum Fitiilerin İçine serum koyunca rüzgar sesi gelmiyormuş hepde ısı yalıtımı oluyormuş birde kapıyı örtünce tok bir ses geliyormuş denemek lazım aslında

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla Denizlide bulamadım ben buradai izolasyoncular getirmemişler hiç öyle bir malzeme alırsanız rulosunu getirmeniz lazım dediler oda ODE nfaf 160 rulosu pahalı olacaktı biraz bende bir firmadan pramit şeklindekiakustik sünger buldu adamlar özellilerini bilmiyorlardı o yüzden ısı dayanımı konusunda pek birşey diyemeyeceğim.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işi yüksek paralar verip ziebart sonax gibi firmalarda yaptıranlar istedikleri sonucu alamadıklarını söylüyorlar...artı arabaya binen yük..yakıt tüketimini arttırıyor...sadece opel grubu araçlar için değil honda ve toyotacılarda öyle..yollar köstebek yuvası olduğu sürece şahsi görüşüm yapılan çabalar istenen karşılığı vermiyor...