Aracım Pert oldu-Kasko şirketinin Önerdiği Teklif

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kabul et. Sonra fatura bedeli 37 yıpranma payı v.s arıza çıkartıp altında fiyatta çıkartabilirler.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı durumda bir arkadaşım 3 aylık aracını pert etmişti, ona da bu tarz teklifler sundular, kız baskın çıkınca hiç uğraşmayıp sıfırını verdiler ,sıfırını verirken de alt versiyona iknaya çabaladılar yine olmadı kız öyle diretti rengini bile aynı aldı ,kısaca hakkınızı arayın danışın onlar ne koparırsak kardır mantığıyla hareket ederler...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta hizmetleri konusunda eski ismi ile koçalians'ı tek gecerim. 1996 da annem arabasını alır almaz 12.gün pert etti hiç böyle teklifler ile uğraşmadı aynen yenisini verdiler. Yenisini aldıktan sonrada küçük küçük hasarlar yaşadı sıfır sorun.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sene içersinde araç pert olursa hiç polemiğe girmeden yenisini vermek zorundalar. Para almak yerine astradan memnun kaldıysanız yenisini isteyin. Gerekirse mahkemeye vereceğinizi söyleyin hatta verin.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğerki sözleşmenizde sıfır araba vericeklerine dair bir ibare varsa zaten düşünmeyin parayı falan hakkınızı arayın gidin sıfır aracınızı alın.. ama vericekleri para ise bence uygun bir mevla teklif etmişler isterseniz biraz pazarlığa girip fiyatı yükseltmeye çalışın..

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfır araç bedelini vericekler, diretin hakkınızı arayın.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigortacılık süper işmiş ya kasko değeri üzerinden primleri cebe at araç pert olursa piyasa değerini öde gitsin süper sektör bence.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar abilerim kanuna vede imzaladığınız şart nameye göre ilk yıl zeilnamedeki yazan tutar kadar vermesi zorunludur yada aynı aracı tabi burası tr olduğundan bu gibi problemler oluyor bu arada yapılacak şey görüşmelerde sonuç alınamıyorsa sizi muhattabı olduğunuz kasko şirketi çalışanını dolaylı yolda uyarmak işte mahkemeye başvuracağınızı tazminat davası açacağınızı gazetelere dergilere dolandırıcı olduklarından dolayı ilan vereceğinizi ve şu sikayetvar.com benim çok işime yaradı gerçekten oraya yazın bakın size bunlardan vazgeçmeniz durumunda siz paranızı verip birde yanında ikramda bulunacaklar hangi şirket olursa olsun müşteri memnuniyetine çok öenm verir ve adlarının bu şekilde karalanmalarını istemezler

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.ben de eski arabamı 10aylıkken pert etmiştim.o günkü sıfır değerini ödemişlerdi.ilk başta sizi deneyeceklerdir ama siz çabalayın kabul etmeyin sıfır değerini vermek zorunda.bana ilk başta ikinci el değerini araştırın teklifinizi bildirin bize demişlerdi.ben de galerici gibi bir halim mi var en iyisi babamla muhattap olun demiştim 40 gün sonra parayı banka hesabıma yatırmışlardı..