Astra F ac 3612

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok arsa satılıp araba alınmaz alican,
biri durduğu yerde değer kazanır
diğeri değer kaybetmesinin yanı sıra
kasko-vergi-benzin-mod derken bi o kadar da götürür
en iyisi mis gibi aracın var güle güle bin ;)
arsa da iyimiş hani :D

haklısın Hakan abi zaten ben yapsamda babam yapmaz öyle bi hata :)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın Hakan abi zaten ben yapsamda babam yapmaz öyle bi hata :)
ee babalarımız akıllı adamlar ;)
bizim işyerinden bi arkadaş 2005 modelmi öyle bişey corsa almış vaktinde dizel ve 30bin lira saymış, aynı dönemde kardeşi 30bin liraya arsa almış
şimdi dizel corsanın en temizi 22bin ederken kardeşinin arsası 60bin ediyo diye kafasını taşlara vuruyor....

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee babalarımız akıllı adamlar ;)
bizim işyerinden bi arkadaş 2005 modelmi öyle bişey corsa almış vaktinde dizel ve 30bin lira saymış, aynı dönemde kardeşi 30bin liraya arsa almış
şimdi dizel corsanın en temizi 22bin ederken kardeşinin arsası 60bin ediyo diye kafasını taşlara vuruyor....

zaten arabaya yapılan harcama yatırım olmuyor o parayı veriyorsanız zaten direk gözden çıkarıyorsunuz demektir :(

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün arabayı yıkadım bir baktım boyada yüzümü net göremiyorum aman tanrım bu arabaya böyle binilir mi dedim ve hemen cilaladım :) cilalamışkende bikaç fotoğraf çekiyim dedim bu seferki fotoğraflar eskisi gibi çayır çimende değil şehirde :D ( bu arada küçük bir not boya parlaktı ama kendimi net olarak göremiyordum :))

bunlar yıkadıktan sonra cilalanmadan önceki hali

spma0256sv2.jpg

spma0254wt4.jpg

spma0255fr5.jpg

Bunlarda ciladan sonra fotoğraflarda pek fark yok gibi o benim telefonun dandikliğinden :D

spma0259nd5.jpg

spma0258se9.jpg

spma0257wu7.jpg

Ve son olarak apartman bahçesindeki yerine(kameralardan ikisininde görüş alanında üstünde ağaç yok ve iki bina arası olduğundan gölge bizim dairenin olduğu taraftan görünen 4 arabadan 1i (önündeki yerde bizim orda doblo var :Dsanırım biraz bencilim bu konuda :D) yani bahçedeki en fiyakalı yer :)) bıraktıktan sonra bana teşekkür ederken ki resmi.

spma0260qe1.jpg

sonuç: arabayı yıkamak için iki kova su: faturada önemsenmiyecek kadar :D
cila: 15ytl
plastik koruma sütü: 5ytl
pamuk:1,5ytl
ciladan sonraki kol ağrısı: 3gün
içmek için 1 şişe su: 50ykr
arabayı pırıl pırıl yapmış olmanın verdiği mutlulukla eve gidip babamdan aldığım "çok mu lazımdı olum boşu boşuna uğraştın" şeklindeki tepki: pahabiçilemez :kop:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün arabayı yıkadım bir baktım boyada yüzümü net göremiyorum aman tanrım bu arabaya böyle binilir mi dedim ve hemen cilaladım :) cilalamışkende bikaç fotoğraf çekiyim dedim bu seferki fotoğraflar eskisi gibi çayır çimende değil şehirde :D ( bu arada küçük bir not boya parlaktı ama kendimi net olarak göremiyordum :))

bunlar yıkadıktan sonra cilalanmadan önceki hali

spma0256sv2.jpg

spma0254wt4.jpg

spma0255fr5.jpg

Bunlarda ciladan sonra fotoğraflarda pek fark yok gibi o benim telefonun dandikliğinden :D

spma0259nd5.jpg

spma0258se9.jpg

spma0257wu7.jpg

Ve son olarak apartman bahçesindeki yerine(kameralardan ikisininde görüş alanında üstünde ağaç yok ve iki bina arası olduğundan gölge bizim dairenin olduğu taraftan görünen 4 arabadan 1i (önündeki yerde bizim orda doblo var :Dsanırım biraz bencilim bu konuda :D) yani bahçedeki en fiyakalı yer :)) bıraktıktan sonra bana teşekkür ederken ki resmi.

spma0260qe1.jpg

sonuç: arabayı yıkamak için iki kova su: faturada önemsenmiyecek kadar :D
cila: 15ytl
plastik koruma sütü: 5ytl
pamuk:1,5ytl
ciladan sonraki kol ağrısı: 3gün
içmek için 1 şişe su: 50ykr
arabayı pırıl pırıl yapmış olmanın verdiği mutlulukla eve gidip babamdan aldığım "çok mu lazımdı olum boşu boşuna uğraştın" şeklindeki tepki: pahabiçilemez :kop:

Alican alemsin bu kadar masrafa can dayanmaz......:)

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız sürmeler