Astra F Kullanıcıları Buraya

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yeni arabanı güle güle kullan abicim ama unutma buralarıda :)

unuturmuyum bız 97 yılında sıfır almıstık astra f mızı oyuzden satarken adamda dedım cok uzuluyorum su an dıye adamda gozun kalmasın abı colugumu cocugumu tasıyacam dedı:D kıı benımkının klıması yoktu klıması olsa 3-5 sene daha bınerdım heralde hakkat kaya gıbı arabaydı

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
aracın muayenesi geldi. randevu aldım.
lpg li aracım için ne gibi ön hazırlıklar ve ön kontroller yapmam gerekli.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sızıntı yoksa skıntı yok yapmanz gereken bısey yok eger kazan takılalı 10 yıl olmadıysa herhangı bısey yapmadan gıdeblrsnz

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
unuturmuyum bız 97 yılında sıfır almıstık astra f mızı oyuzden satarken adamda dedım cok uzuluyorum su an dıye adamda gozun kalmasın abı colugumu cocugumu tasıyacam dedı:D kıı benımkının klıması yoktu klıması olsa 3-5 sene daha bınerdım heralde hakkat kaya gıbı arabaydı

hayırlısı olsun.
kaç bin km deydi kaça verdiniz?

astra f 1.6 gl miydi.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:14 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:08 ----------

sızıntı yoksa skıntı yok yapmanz gereken bısey yok eger kazan takılalı 10 yıl olmadıysa herhangı bısey yapmadan gıdeblrsnz

ruhsatta yazar mı lpg tank tarihi

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun.
kaç bin km deydi kaça verdiniz?

astra f 1.6 gl miydi.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:14 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:08 ----------

ruhsatta yazar mı lpg tank tarihi
arac 1,6 glydı tek aırbah ıkı cam otomatık
VALLA SOYLE OZETLIM arac 162,00 deydı
ama yag yakma problemı vardı kesnlkle km falan oynanmadı debrıyajı bıtıktı
12250 ye verdık
bagaj ve kaput degsms tek parcada boya vardı kar lastıklerı ustundeydı yaz lasktklerı yktu
tavanda gunes yanıgı vardı
ustunde double dın teyp vardı onuda verdım . angellar vardı verdım
muaynesı yenı yaplmstı

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizde sıfır aldık 2000 yılında bundada klima yok tek sıkıntı o zamanında corsa d almaya niyetliniz kısmet olmadı üniversite işlerim bitsin bende üzülerekte olsa şutlamayı düşünüyorum yeni araba zamanı geldi geçiyor ama bu arabayı çok arıyacağım kesin:(

Kapankurt

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Forumu şimdi bir soru hakkında cevap ararken buldum ama cevap bulamadım. Arabamız 1998 model opel astra f(1.6). Geçen hafta bakıma girdi ön takımlar, triger kayışı falan değişti. Arabanın üstünde 195/55/15 performans lastikleri vardı. 4/5 sene oldu lastik çatladı elimizde sıfır lassa 185/65/15 lastikler vardı babamla bugün sanayide lastikleri değiştirdik araba yeni lastiklerine kavuştu. Araba biraz yükseldi içine binince fark ediliyor eskisi gibi değil. Şİmdi bu lastikleri taktıkta ben biraz endişeli durdum olaya arabaya + sı - si ne olur sizce ? Bu gece yola çıkıcaz bende biraz tırstım bir şey olur mu diye :D Eski lastiklere göre yakıt/hız/hızlanma/yol tutuş/fren mesafasi vs. sizler benden daha iyi bilirsiniz ne farklar olur cevaplarsanız çok mutlu olurum teşekkürker :)