Astra F Kullanıcıları Buraya

gokhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide şöyle bi durum var ; o ekran hiç çalışmıyodu bi ara araba hararet yaptı fan açmadı o andan itibaren yanmaya başladı . ve söndüğü zamanda gaza fazla basınca kendiliğinden yanıyor . soketlerdenmidir acaba yoksa arabanın elektriksel bi sorunu mu var ?

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar... astra life 1.4 bir süredir su eksiltiyordu. Herkesin tahmin edebileceği gibi conta yanmiş... neyse 1 hafta önce ustaya bıraktim... conta değişti, kapak taşlandı falan.. yani sekman atılmadı... bu gün arabayı aldım... en başta her şey normal geldi... gidişinde çalısmasinda sorun yok... ancak araç ısınınca rolantide yağ lambası göz kırpmaya başladı... bir fikti olan var mı... yarın gene ustaya götürecem... ama ön bilgi veren olursa sevinirim...

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer yağ seviyesi normase çubukta sadece yağ müşiri değişecek başıma gelmişti rahat ol.

iPhone 5C cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi.

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah. .. içime su serptin.. umarım öyledir... herhalde motor yaparken yağ pompasını kontrol etmişlerdir diye düşünüyorum. .. bakalim yarın ne çıkacak

salihsti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a. ArkadaŞlar
ben salİh, grupta Çok yenİyİm

astra f (hb) Ön kule gergİsİ ariyorum yardimci olabaİlİr mİsİnİz ???

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:47 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:20 ----------

ASTRA F (HB) için ÖN KULE GERGİSİ arıyorum yardımcı olacak biri varmı ?

gokhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz. ön kule gergisi hakkında kafamda soru işareti var . ne işe yaradığını açıklayabilirmisiniz?

aceren34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni f alarak aranıza katıldım.arabadan çok memnunum.bir kaç eksiğini tamamlamak istiyorum.
1-Kapı Çitalari yok, nereden online bulabilirim
2-Klima tuş aydınlatması yok.nasıl sökülebildiğini öğrendim ancak hangi ampul almam gerek

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni f alarak aranıza katıldım.arabadan çok memnunum.bir kaç eksiğini tamamlamak istiyorum.
1-Kapı Çitalari yok, nereden online bulabilirim
2-Klima tuş aydınlatması yok.nasıl sökülebildiğini öğrendim ancak hangi ampul almam gerek

Çıtaları *********** ve opelparcaci.com gibi sitelere sorun.
Klima aydınlatması için led benzeri ampüller var. Elektronik parça satan yerlerde olur. (direnç, entegre, vs) Kendiniz değiştirmek isterseniz biraz sıkıntılı bir yerde.

muhammet47

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar 96 model Astra f 16 16vlf ile aranıza katıldım ve aracımda 2 salıncak 2rot başı 2 amotisör üst takozu değişecek,sizden ricam bu parçaların kaliteli olanlarını tavsiye etmeniz,Hangi markalardan almalıyım.Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin.