Astra F Kullanıcıları Buraya

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin 3,79 olunca LPG takalım dedim. Babam olmaz lpg takınca iki sene binmek lazım dedi. Tamam işte dedim. Yok sen az kullan arabayı iki seneden önce değiştiririz biz bunu dedi. Bir şey diyemedim :D

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi bayramlar.
Ben Astra ailesine yeni katıldım. Bir sorum olacak.
95 1.4 gl aldım yeni ve arka cam ısıtıcısı nasıl çalışıyor bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Tşk.

siz şimdi iç lambayıda yakmayı bilmiyorsunuzdur onuda ben söliim bari farları yaktığınız düğmeyide kendinize doğru çekin iç tavan lambasıda öyle yanar
opelde hep çekmeli :):)

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler insignia 1.6 turbo 53000tl ye inmiş ne dersiniz alınır mı
2006 passat 1.6 fsi düşünüyorduk (36 civarına bulunuyor ) bütçeyi zorlayıp insignia mı almalı
yada 2009 insigniayı 46 -47 ye bulunabilir

Önerilerinizi bekliyorum

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
36-46 arası çok fark var, rahat alınabiliyosa bi bakılabilir.
passat da yabana atılcak araç değil

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
53e yeni passat alırsın valla insigniada cosmo deilse alınmaz öbürleri çok dandik gelio bana hele farları

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,6 T ye benzini nasıl yetiştireceksiniz :D Bu arada hesapladım bizim astra şehir içi kmde 41 kuruş yakıyor.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 insignia 1.6t edition + elegance paket indirimli liste fiyatı 55400 , satıcı 52750 ye bırakırız dedi baya bi aklıma yattı :rolleyes:
2009 ları 20bin km civarı 46-47 ye satılıyor

Yeni passat 1.4 tsi 122hp 51900 trendline ( sis farı ,cc bile yok bomboş ) ,56500 comfortline
Ayrıca passatın içi eski kasayla aynı dışı da çok güzel değil özellikle ön kısım hoşuma gitmedi pek

Mondeo da vardı aklımda makyajlamışlar şimdi daha güzel olmuş ama 1.6 titanium 51400
araç 120 hp biraz ağır kalıyor ama yol tutuşu,frenleri baya iyi bir kaç kez kullanma fırsatım oldu bizim astraya göre inanılmaz yol tutuyor trend i alınmaz almışken titanyum olmalı donanımı o parayıda insigniaya vermek daha mantıklı geliyor sanki

ama insignia konusunda çekincelerim var özellikle yakıt şehiriçi kullanılacak çoğunlukla ama çok fazla km yapmaz yılda forumları araştırdım basmazsan normal basarsan çok yakar diyor herkes onun dışında bi daha opel asla derken tekrar kanıma girdi bu indirim

aklım baya bi karıştı :)

Ayrıca bizm astrayı takasta kaça alırsınız dedim 9-10 dedi :eek: bi an bayılıp düşecektim :) hatta bi kağıt çıkardı gösterdi 97 astra gls 98bin kmde araç boyasız temiz 10bine saymışlar yaptıkları indirimi takasta dengeliyorlar:D
Gerçi astranın bir yere gittiği yok öylesine sordum

Son düzenleme:

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi hafta sonları arkadaşlar
önder hep d sınıfı araçlara bakmışsın.ve 1.6 benzinli araçlara
bizimkiler 40kr den fazla yakıyorsa şehiriçinde onlar hüpletir benzini.
almışken dizel bi araç derimm