Astra F Kullanıcıları Buraya

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
arkadaşlar selam bir kaç sorum olacaktı.

Astra F kasa 1997 model HB 1.6 16V ecotech motorlu araçta kadrandaki bölümde kısa far açıkken gösterge uzun farlardaki ışıklı gösterge ikonu gibi yanıyormu?

birde kapı açıkken park yada farlar yanıyorken uyarı sesi bazen geliyor bazen gelmiyor bazende kısık geliyor neden olabilir?

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır yanmiyor... uyari sesi konusunda bir şase yapiyor olabilir... benim arka sağ kapidan yapmişti... kilit otomatiki de etkilenmişti

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
tamam teşekkürler.

bir soru daha soracaktım ama unuttum

ön ve arka lastiklere basılan hava ne kadar olmalı bu Astra F kasa 1997 model HB 1.6 16V ecotech motorlu araçta

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam teşekkürler.

bir soru daha soracaktım ama unuttum

ön ve arka lastiklere basılan hava ne kadar olmalı bu Astra F kasa 1997 model HB 1.6 16V ecotech motorlu araçta

Hava basıncı lastik ebatınıza göre değişir, aracın modeli ile ilgili değildir. Normal ebatınızı kullanıyorsanız 32 dir.

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar istemeyerek zifte girdim arabamla... kapilara kadar siçradi maalesef... gazyağı dışında ne önerirsiniz?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
önce aracı yıkayın köpük kullanarak. sonra bir temix ve yumuşak bezle mazot işinizi görür. Ben öyle yapıyorum. Fısfısı olan bi şişede mazot bulunduruyorum. Zifte sıkıp bezle biraz bastırarak siliyorum. Çok inatçı olursa çok bastırmayın. Biraz uzun süre silin o yumuşayıp yavaş yavaş çıkıyor zaten. (Belki daha profesyonel yollar, malzemeler falan vardır ama ben bu yolla hallediyorum.)