Astra J 2012 değişiklikleri

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 2012 değişiklikleri

Swift link' Alıntı:
[quote author=bahadirusta link=topic=1660.msg47523#msg47523 date=1316604779]
bu bahsi geçen ambiyans ledi kapı kollarındaki ledler değilmiydi arkadaşlar.. ?

Ambiyans ledi ön tavan aydınlatma paneli üzerinde bulunan kırmızı leddir. Kaldırılan sadece bu olmalı. Aracımdakini elle kapattığımda çok ciddi fark görmedim. Kapı içi ve vites altı ledler fazlası ile yeterli.

Bu arada konuyu açan kişi olarak "ben demiştim" diyebilirim artık sanırım :p Araçlar gelince net olarak göreceğiz ne gitmiş ne kalmış, nasipse.

Led 1 euro etmez herhalde ama mesela torpido rafı 1 euroya yakındır belki. Ama toplam fatura bedeli yılda bir kaç yüzbin euroyu bulur, satış sayısına göre. Zararda olan bir firma için her kuruş önemli. Böyle ufak tırtıklamalar ile yılda milyonlarca euro kar (ya da az zarar) ediliyor. Kendi içinde gayet mantıklı bence.

[/quote]
eğer sadece ordaki ledse çokta etkili bir değişiklik değildir nedeninide merak ettim doğrusu çokmu pahalı bir ledmiş o, kapılardaki ledlerin kaldırılması çok daha ciddi bir eksiltme idi, desenize birde oraya eskisi gibi olması için icat peşinde koşucak 2012 alanlar..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ne yaa baska markalar ekliyoo bunlar kaldiriyo golf alsaydik keske.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent bey eğer golf alsaydınız aynı paraya (böyle bir şey imkansız) hatta 7 bin 8 bin TL daha fazla para ödeyerek alacağınız araba bu kaldırılan özelliklerden sonra bile Astradan daha boş bir araba olacaktı hemde tabiri caiz ise iç ve dış dizayn olarak odun gibi bir araba almış olacaktınız Astra J ler bana kalırsa donanım olarak sınıfının en dolu ve göze en çok hitap eden arabası. Bence doğru karar verdiniz inşallah aracınız en kısa zamanda elinizde olur, keyifli sürüşler yaparsınız.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bülent bey eğer golf alsaydınız aynı paraya (böyle bir şey imkansız) hatta 7 bin 8 bin TL daha fazla para ödeyerek alacağınız araba bu kaldırılan özelliklerden sonra bile Astradan daha boş bir araba olacaktı hemde tabiri caiz ise iç ve dış dizayn olarak odun gibi bir araba almış olacaktınız Astra J ler bana kalırsa donanım olarak sınıfının en dolu ve göze en çok hitap eden arabası. Bence doğru karar verdiniz inşallah aracınız en kısa zamanda elinizde olur, keyifli sürüşler yaparsınız.
Tesekkur ederim mert artik donus yok zaten araba yolda gelsin gorecegiz bakalim insallah dogru karardir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrardan aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. Doğru kararı verdiğinizi aracınızın direksiyonuna oturunca anlayacaksınız. Bir slogan vardı hangi marka kullanıyor unuttum ama bizim Astralar için biçilmiş kaftan bence Astranızı kullanırken eve uzun yoldan dönmek isteyeceksiniz :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
hangi marka kullanıyor unuttum ama bizim Astralar için biçilmiş kaftan bence Astranızı kullanırken eve uzun yoldan dönmek isteyeceksiniz :)
zaten yeni astra için bu slogan :)

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ama DPF'si olan yeni astralar için...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar bu arada birsey sormak istiyorum cosmo larda motor kaput unu acinca sabitlemek icin amortisormu var yoksa klasik demir cubukmu merak ettimde.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

amortisör maalesef hiçbir modelde yok.