Astra Sedan Vs. VW Jetta

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sedan Vs. VW Jetta

Bu bagaj mevzusu bence çok fazla uzatılacak bir mevzu değil. Herkes araç alırken en azından showroom da içine bakıp bagaj ve iç hacmine bakıp alır. Sırf sedanı geniş bagaj için alacak olan müşteri zaten bu bagajı görünce yok bu bana yetmez deyip Astra Sedanı eleyip çıkacaktır Showroomdan. Ama her sedan müşterisine o kadar büyük bagaj gerekmiyor. Böyle bir amaç için Fluence, Octavia, Corrolla veya Jetta'ya alıcı olacaktır. Benim tanıdığım pek çok sedan sahibi  devasa bir bagaj için ihtiyacı duymuyor. Pek çok kişi de sedanı bunun için alıyor. Ben şahsen büyük bir bagaj için SW (sports tourer) yada MPV kasa tipini seçerdim. Gerçekten bagaj ihtiyacı olan yılda bir kaç kez çok eşya ile seyahate çıkacak aileler böyle bir araç almalıdır.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Astra Sedan Vs. VW Jetta

Birde su var sedan biraz daha konforlu ve sessiz oluyor. Hb araclarda dogal olarak arka amortisorler sert ve ara acik oldugu icin bagajdan aracin icine ses siziyor.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sedan Vs. VW Jetta

Tolga KARACA link' Alıntı:
İyiymiş, her sedanda arka koltuk sırası yatmaz çünkü.
koltukları katlayınca ev gibi oluyor abi :D.madem yük taşıyacan koltukları yatırıp 1100 litre alan sunuyor..