Benzin pompası elektrik gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Pompaya elektrik gelmiyor derken ölçü aleti ile kabloları ölçtünüz mü? Yoksa dışardan +, - verip aaa elektrik gelmiyormuş yorumu mu geldi. Ölçü aleti ile ölçmediyseniz, pompa bozuk büyük ihtimal. Memleket kasap usta dolu, elektrik gelmediği ölçüp mü buldunuz?

extinct

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pompaya elektrik gelmiyor derken ölçü aleti ile kabloları ölçtünüz mü? Yoksa dışardan +, - verip aaa elektrik gelmiyormuş yorumu mu geldi. Ölçü aleti ile ölçmediyseniz, pompa bozuk büyük ihtimal. Memleket kasap usta dolu, elektrik gelmediği ölçüp mü buldunuz?

elektrik gelmediğini ölçü aleti ile değil ampul ile denedık

extinct

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzel beyin test yöntemi immo yu pass geçip beyini dişarda simüle etmektir.Isıtmayla sağlamlık testi olmaz yapanın aklından şüphe ederim.çatlak lehim varsa ve ısıtınca düzeliyorsa ki düzelir,bozuk beyni sağlam diye satın alırsınız...

beyini nasıl test edebilirim ?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gene benim dediğime beyine geldik,lehimlerde kopukluk olabilir bunun için iyi bir elektrikci bulacaksın yada çıkma beyin

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun motor beyni arkadaşlar 2001 astra g motor beyni tamir olacak. ısınınca çalışmıyor soğukken basıyor yada kontak elektriğinden benzin pompa rolesine direkt elektrik verilecek

extinct

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ilk sıra ısınınca çalışyordu sonra çalışmıyordu

şasi yi direk aküden aldıktan sonra 1 ay sorunsuz bindim

geçen hafta elektriğide kesti buna anlam veremedım

beyinde sorun oldugunu nasıl anlarız

opelim71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar. buna benzer arıza bir arızada geçenlerde benim başıma geldi. benzin pompası dışarda çalışıyor,takınca çalışmıyordu. bende devreyi takip ettim beyinde takıldım kaldım. beyinden sinyal gelmiyordu. soğuyunca bazen çalışıyordu. beyin tamirini yaptırana kadar bende yakıt rolesinin şase ucunu diğerinden tamamlattım ek kablo ile ve aracı böyle çalıştırdım. sizde deneyin bence muhtemelen çalışır.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=94150

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...