Bir Opel Kullanıcısı Olarak

Opel Alacak Kişiye Evet Al Yada Alma Dersiniz

• Evet Al Çünkü...

Oy: 61 88.4%
  • Hayır Alma Aman Ha...

Oy: 8 11.6%

• Kullanılan toplam oy
    69

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi bir opel kullanıcısı olarak bir arkadaşınız, bir dostunuz yada işte anlayın opel kullanıcısı olarak dedi ki bende opel alacağım...

Alayım mı? yoksa almayayım mı?

Ne Dersiniz?

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Abi düzgün olduktan sonra yada sıfır alcaksa evet alsın derim maşallah 5.5 senedir üzmedi arabamız bizi.amaa benzinse benzin dizelse dizel lpg girmiyecek işin içine.

imlada ve yazımda kusur olursa affola...
Samsung 5830i ile gönderildi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi alınacak model ve yaşta araç var alınmayacak araç var...yakın zamanda iki tanıdığım ayrı zamanlarda vectra b kasa otomatik almaya niyetlendiler buldukları araçları görünce hem onlar vazgeçti hem ben vazgeçirmeye yönelik konuştum açıkçası.... bariz masraf çıkaracak araçlardı... ikiside astra g otomatik aldı ve ikiside memnun...

ekonomik az yakan ufak bişey olsun sıfır veya bi kaç yaşında diyene 1.3 cdti al diorum astra corsa hangisni beğenirsen...
ama ben 2.0 vectra falan alacam diyenede iyi araştır sorun çıkaranı hakkaten çıkarır ama şansına belkide hiç çıkarmaz diyorum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Neden almasın ki? Kötü araba olmaz bakımsız araba veya ilgisiz sürücü olur.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi gerçek anlamda iyi bakılmış, gebertilmemiş bir Opel kesinlikle alınır. Kendim gittim motoru dayanıklı, çok iyi yol tutuyor, piyasası hızlı diyerek Seat Leon aldım. Yol tutuşu muazzam, vectra c yi hiç aratmadı, motoru hem dayanıklı hem seri ve şehir içi tüpte 20 kuruşu göreceğim şekilde ekonomik, sürüşü de çok rahat ancak Opel'i arıyor insan.
Bahara yine Vectra alıcam, insignia astraJ falan bi denedim, ama Vectra gerçekten bi başka geliyor bana, hamza abiyi anladım tam anlamıyla...Demek ki artık tutku olmuş başka araba istemiyorum ben.
Velhasıl, 2 opel deneyip Seat'a yönelmiş bir insan olarak. Opel, ucuza tatmin ediyor abi, paranı opele yatır. Tertemiz bir ikinci el olsun, seni tatmin etmeye yetecektir.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Konuya cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim arkadaşlar ankete oy verelim ;) yorumlar var ama oylama yok :D

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben önce beklentisini sorarım aslında önermem kimseye hiçbir arabayı sadece anlatırım herkesin bkelentisi farklı sonra gelip vay efendim sen şöyle dedin böyle dedin olmasın :D

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi savaş abinin de dediği gibi bakımlı ve titizlikle kullanılmış olduktan sonra neden alınmasın. bence parasına göre hakkını veren araba. örneğin ben arabamı sattım 21.850 gibi bir rakama geçen renaultlara baktım özellikle megan 1 lere adamlar 21 den başlayıp 23-24 bine kadar para istiyolar neden piyasada tutuluyormuş. abi arabada güvenlik yönünden hişbir şey yok bomboş araba sırf piyasası var diye de araba alınmaz binici isen alım-satımcıysan bişey demem ama opelde özellikle cdx lerde hemen hemen herşey var daha 2014 model arabalarda olmayan özelliklerde var. bence temiz bulduktan sonra alıp binilecek araba opel.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfır alınacaksa öneririm Opel'i ama 10-15 yaş üstü Opel' i önermem...Ne kadar düzgün bakılmış olsa da sıkıntısı bitmiyor. Her gün bu forumdayız bakın teknik servis bölümüne ne sıkıntılı araçlar var.. Birde Japon araç forum sitelerine bir göz atın ne demek istediğimi anlarsınız...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 15 yaşında opelede bindim 3 yaşındakinede. opel karakteri hep aynı. ucuz ama bol donanımlı araç orta sınıfta. şimdi astra g çıktığı dönemde onun kadar donanımlı araç varmı japonların yaptığı ?
h kasa çıktığında varmı japonların astra kadar donanımlı ?
j kasa kadar varmı japonlarda donanımlı ?
yoktur yani.japonlar kalitesizler opele vw göre.
millet toyotada ne buluyor bilmiyorum . biz senelerce bindik. stabilize yolu berbat yalıtımı berbat. donanımı yok. yol tutuşu vasat. rüzgar etkilenmelerine bakın bayılırsınız uzun yolda yorgunluktan.
arıza yapmıyormu yapmıyor neden ? cam düğmesine bile led çekmeyen zihniyetin nesi arıza yapsın.
bizim 2001 model astranın gaz pedalı elektronikken. 2004 model corollamızın gaz pedalı telliydi. arada senelerin teknolojik farkı var. opellerinizin kıymetini bilin. ben 206'ya biniyorum opele binince sanırsın bmw mercedes gibi geliyor :D