BMW kazali Türkiyede kaca yapilabilir.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada hiç bir şey yok ben buna kaza bile demem sadece çekiç ve boya işi var.. parça falan değişmiycek

arka tampona hiç bir işlem yapılmıycak sadece boyanıcak

arka çamurlukda bir çekiçleme yapılıcak düzeltilip boyanıcak..

ön kapıda bir çizik var size samimi olıyım ben olsam o kapıyı boyatmam gerek yok nazarlık diye binerim en azından kapıyı boyatmamış olurum .. zaten kaportaya girdimi kaportacı oraya biraz pasta yaparsa o çizgi biraz daha ufalır boya atmadan kurtarılabilicek gibiyse kurtarır yok ben öyle binemem diyorsanız ordada bir şey yok bir boya atılıcak o kadar..

ön çamurluk çekiçlenip boyanıcak ordada bir şey yok..
ön tampon çekilicek boyanıcak..

yani arabada sadece çekiçleme ve boya işi var en fazla 2 - 3 bin tl arası tutar ustasına göre değişir tabiki.. işin içinde parça parası yok boya parası zaten büyük bir para değil işin içindeki en büyük para işçilik ustanın işçiliğine emeğine istiyceği fiyat..

şunuda belirtiyim türkyiede ustalar pahalı fiyat çekebilir nedenide malum yabancı plaka görürler almancı derler para bunda çokdur derler birde orda bu bmw ler para değil ama burda epey tuzlu pahalı araçlar altında onu görürlerse zengin bu belli bmw si de var derler o yüzden çok para çekebilirler.. yani fiyatı yüksek çekmelerinin nedeni sadece bu nedenden olur..

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan vallahi iyi den iyiye heveslendirdiniz beni pazartesi bir arayacagim 100 km uzaklikta gidip bakmaya deger.ön sol camurluk ve arka kapinin arkasi fotoda cok ezik degismesi gerekiyor gibi görünüyor ama hayirlisi benim icin boyali olmasi önemli degil temiz boyanmasi daha önemli, yani bu araba pril pril olurmu diyorsun.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise sokarsan değişir arka kısmı keserler ön çamurluğuda değişirler..

öndeki çamurluk kesinlikle kurtarılır ondan eminim arka çamurlukdaki dirsekde çekiçlenir kurtarılır ama emek ister benim fikrimdir tabiki ben kaportacı değilim.. yıllardır yapdığım kazalardan çevremde olan kazalardan ve topladığımız bir kaç araçdan edindiğim tecrübeye dayanarak söylüyorum..

sen gene ciddi alıcıysan alıcaksan nerde toplatıcaksan ankaramı istanbulmu orda akraban yada tanıdık varsa aracın resimleri bir kaporta ustası görsün zaten görür görmez ne kadar masraf çıkar ne ister ne yapılır söyler..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise sokarsan değişir arka kısmı keserler ön çamurluğuda değişirler..

öndeki çamurluk kesinlikle kurtarılır ondan eminim arka çamurlukdaki dirsekde çekiçlenir kurtarılır ama emek ister benim fikrimdir tabiki ben kaportacı değilim.. yıllardır yapdığım kazalardan çevremde olan kazalardan ve topladığımız bir kaç araçdan edindiğim tecrübeye dayanarak söylüyorum..

sen gene ciddi alıcıysan alıcaksan nerde toplatıcaksan ankaramı istanbulmu orda akraban yada tanıdık varsa aracın resimleri bir kaporta ustası görsün zaten görür görmez ne kadar masraf çıkar ne ister ne yapılır söyler..

osmaniyede cok yakin iki ayri kaporta ve boyacimiz var cekirdekten yetismeler hatta birisi renaultu arabalarini yapiyor o derece kaliteli ustalar onlara netten ulasip resimleri gösterecegim bakalim ne diyecekler.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir göster bakalım burayada yaz neticeyide hepimiz bilelim neticeyi.. :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah abi arabayı bi tanıdık alıcak sağolun tamda alanyaya geliyordu:D şaka bi yana abi al bu arabayı

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah abi arabayı bi tanıdık alıcak sağolun tamda alanyaya geliyordu:D şaka bi yana abi al bu arabayı

ama bu araba ama baska araba zaten tatilde alanyaya gelecek Emre:)