bu sefer bu adamı takdir ettim

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
O beğenmediğiniz rahmetli Ecevit'in hükümeti zamanında Amerika, Irak'a girememişti. Zaten ne olduysa ondan sonra oldu. Kriz ve Ecevit'in hastalanması ardından AKP iktidarı veeee hoooop Amerika, Irak'da. Anlayabilene....

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih gökçek in yaptığı sidik yarıştırmak demek...ne yapabilirdi söyleyin adama göstere göstere çiğnemiş sakızı.helal olsun.

konumu itibariyle bunu yapması bile fazla fazla yeter.bu ülke rahmetli ecevitleri de gördü.ezilmişiliği son zerresine kadar yaşattı sağolsun.

başbakanın "one minute" tepkisini puan toplamak yada önceden kurgulanmış bilmemne diyen arkadaşlarıda biraz olsun kör muhaliflikten kurtulmalarını dilerim.
size herhangi bir şekilde yaranılamayacağını görüyoruz böylece.

Arkadaş hem uyduruyorsun hem de çamur atıyorsun. Puan toplamak dedim ama kurgulanmış bilmemne demedim ben. Onları sen kafanda kurgulamışsın :D İnsanlar özgürce istediğini istediği konuda eleştirip istediği konuda takdir edebilir. Buradan yola çıkarak muhalif yaftasını yapıştıramazsın kimseye. Ne kadar sığ bir düşünce tarzı. Bence sen körü körüne taraftarlıktan kurtulmalısın ;) At gözlüğüyle bakmamak lazım olaylara. Otomatik savunma sistemin devreye girmiş nedense. Sana ne ki ? Avukatı mısın ? Biz siz diyerek ayrımcılık yapıyorsun birde. Bu ne saçmalıktır yahu...

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş savaş savaşşşş, hadi hepberaber savaşa girek, bizim ıraka kaldırdığımız uçaklarımız durmuyomu halen yaaaa, valla dedeminde güzelim üzümlü tek kırma tüfeği var duvarda asılı, hafife almayın haaa hiç teklemez halen pırıl pırıldır, ohohoooooo :)))

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş savaş savaşşşş, hadi hepberaber savaşa girek, bizim ıraka kaldırdığımız uçaklarımız durmuyomu halen yaaaa, valla dedeminde güzelim üzümlü tek kırma tüfeği var duvarda asılı, hafife almayın haaa hiç teklemez halen pırıl pırıldır, ohohoooooo :)))
savaş çığırtkanlığı yapmıyoruz ama zamanında dedenizin tek kırma silahıyla alınmış bu vatan kimse de ezememiş türkleri tarih bıyunca ...
siz TÜRK ordusunu boş mu sanıyorsunuz ,savaş olması gerekiyorsa olur yok o zaman kıcı kırık ısraıl öyle ve ya böyle kara sularına her giren TÜRK vatandaşını öldürsün,türk gemisine çıkarma yapsın biz de seyredelim ... kardak kayalıkları kadar değeri yok zaten vatandaşın...herkese iyi olursan kimse iyi demez bazen dişini göstereceksin avrupalı amerikalı TÜRKLERİ bizden daha iyi tanıyor ellerine koz vermemk lazım biz bunu diyoruz .

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
he ya herkes tutturmuş bi "van minüt" .. lan senin milletvekilinin son anda binmekten vazgeçtiği gemideki türk vatandaşlarını öldürüyorlar o zamanda gık çıkmıyo.. noldu derler adama noldu da gıkın çıkmadı.. gak guk atıyodun derler :kop:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
he ya herkes tutturmuş bi "van minüt" .. lan senin milletvekilinin son anda binmekten vazgeçtiği gemideki türk vatandaşlarını öldürüyorlar o zamanda gık çıkmıyo.. noldu derler adama noldu da gıkın çıkmadı.. gak guk atıyodun derler :kop:
:D atması kolay konu açıldı madem birilerinin bu israile haddini bildirmesi gerek neden TÜRKİYE olmasın ki :D benim üzüldüğüm herkes amerikanın irana,ıraka yapabildiklerini türkiyeye de rahatca yapabilir sanıyor sinmişler neredeyse :D kardeşim amerikanın paralı askeri buraya girse burada 10 dk nefes alamaz adamı oyarlar tüm dünya milletlerinin bunca baskılarına, oyunlarına balşka bir millet dayanabilirmiydi bizim kadar onu irdelemek lazım .

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok
aslında kimsenin kimseye küstüğü yok başbakanın ilk tepkisini televizyondan izlediğimizde herkes kadar biz de gururlandık ama sonu gelmeliydi öyle ve ya böyle şu an başbakan kadar bu ülkeyi en azından dış politikada layıkıyla temsil edecek bir lider ülkemizde yok biz de diyoruz ki herkese haddini bildir biz arkandayız ölünecekse ölünür fazla korkmamak lazım diplomasi,nezaket,ıvır zıvır boş iş bunlar fransız dümbüğü sakız çiğneyerek gelmesin ülkemize,türistik ziyaret yapmıyor ki gitsin antalyaya isterse kıçını açsın,göbek atsın,devlet erkanının karşısına çıkıyor herkes haddini bilmeli,ona göre davranmalı burası fransız sömürgesi cezayir mi,burası koskoca TÜRKİYE CUMHURİYETİ , kötü bir şey mi diyoruz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:D atması kolay konu açıldı madem birilerinin bu israile haddini bildirmesi gerek neden TÜRKİYE olmasın ki :D benim üzüldüğüm herkes amerikanın irana,ıraka yapabildiklerini türkiyeye de rahatca yapabilir sanıyor sinmişler neredeyse :D kardeşim amerikanın paralı askeri buraya girse burada 10 dk nefes alamaz adamı oyarlar tüm dünya milletlerinin bunca baskılarına, oyunlarına balşka bir millet dayanabilirmiydi bizim kadar onu irdelemek lazım .
Cengiz maalesef ben senin kadar iyimser değilim :(. Baksana kıçımızdaki pantolonların bile menşeyi ABD :D :D:D (sen anladın bu yeşil adamları)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz maalesef ben senin kadar iyimser değilim :(. Baksana kıçımızdaki pantolonların bile menşeyi ABD :D :D:D (sen anladın bu yeşil adamları)
:D anladım abi anlamam mı ya fazla da kötümserliğe gerek yok aslında AB ye almıyorlar mı her ülkeye vize koyarım,gümrük birliğinden çıkarım zaten bize faydası yok,ülkeye sadece paralı turist sokarım o da 15 günü geçmeyecek ticari vizeleri zorlaştırırım,hatta ,yabancı yatırıma ülkeden zırnık koklatmam vs vs kısasa kısas yaparım, yahu TÜRKİYE israile,fransaya,almanyaya,romanyaya,yunanistana,bulgaristana...vs muhtaç bir ülke değil ki her türlü donanıma sahip,bir silkelenmeyle tarım da şahlanır ,sanayi de istihdam da,üretim de ,yeter artık bu ab hikayesi ve getirdiği olumsuz uygulama ve baskılar çok sıktı...