burdurda aracınızı burada yıkatmayın

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün burdur da aracımı yıkatmaya götürdüm burdur u bilen arkadaşlar için tarif edeyim otogarın sağ yanında hemen köşe başındaki büyük yıkamacı sarı - mavi opet yazıyor aracınızı KESİNLİKLE burada YIKATMAYIN

aracı götürdüm tam oturdum bi baktım adam fırçayı almış şahin yıkar gibi tampona 1-2 sürtmüş uçucaktım üstüne adamın dedim ki fırça yok ne fırçası fırçalı araç yıkama mı kaldı. diyo ki bizim fırça çizmez  blahhh  sanki fiberden yapmışlar bildiğin 1 liralık naylon fırça  kahka536 neyse ben uyarınca benim istediğim gibi yıkamaya geçti bu arada uzaktan da kesiyorum bagajı açtı içindekileri çıkarmadan hatta bagaja polar örtü yaymıştım onun üstünden üstünden şişirme süpürdü geçti neyse dedim sonuna kadar beklicem.adam bitti dedi çağırdı gittim direkt bagajı açtım baktım ki süpürdüğü örtüde bile iri tozlar var ve net belli oluyor dedim ki burası nasıl süpürülmüş? süpüreni çağırdı adam diyo ki bagajı sen boşaltıcaksın arabanın içini de öyle getircen. yok ya dedim evde su da var fırça da süpürge de buraya getirmenin ne manası kaldı dedim.söylicen sünger istiyom diye dedi yaw dedim bu devirde fırçalı yıkama mı kaldı, adam parasının arabasının değerini bilmiyorsa ben napayım dedim biri yeni megan biri uno biri de accent. diyo ki bir daha ki geldiğinde söylicen fırçasız yıkama istiyorum diye süngerle yok dedim zaten bir daha gelmem  general_mmmmmmm bagajı boşalttırıp süpürttürdüm kaç lira dedim 15 yeter dedi çok bile dedim verdim daha da gelmem dedim  evil_Chamaillerie

capo capo tavsiyem hiçbir burdurlu arkadaşımız ya da burdur a yolu düşen bu dediğim yerde aracını yıkatmasın fitil olur ben gibi  capo capo

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: burdurda aracınızı burada yıkatmayın

Arkadaş ya işini düzgün yap.Ya da hiç yapma madd

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Aynı şekilde servisleri de uyarmak lazım. Geçen gün arabayı bıraktım park sensörü için maşallah arabayı bir güzel fırçayla yıkayıp koymuşlar. Arabanın üstü 90 model Şahin gibi çizik içinde.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her yerde aynı, nedir bu oto yıkamacıların hali ve anlamsız minnetsizliği? Ben hep başında dururum aracımın ve gerekirse kendim yıkar-kurularım yıkamacıda bile olsa... Rezil adamlar...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Başında beklemesem hüsranla karşılaşacaktım

servet düşmanları...

ygtylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi fazla dusunmemeye calis yoksa kafaya taktikca iyice sinir oluyosun bu tarz olaylara hatta cinnet noktasina gelebiliyosun

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ygtylmz link' Alıntı:
Abi fazla dusunmemeye calis yoksa kafaya taktikca iyice sinir oluyosun bu tarz olaylara hatta cinnet noktasina gelebiliyosun

hiç sorma dün hafiften oruçtan kaynaklanan bi baş ağrısı vardı bunlarla tartışınca çatladı başım iftarı zor ettim ama gerekli cevabıda verdim terbiyesiz işbilmezlere forumda da burdurlu arkadaşlarımız vardı onları kurtarayım bari dedim aracı bırakıp otogara bilet almaya geçerler yahut bi telefon gelir iş bitince delirirler  kızgınkırbac

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya hakikaten garipler ve başında durup beklemezsen şişirme yapmaları yüksek bir durum, benimde ön kapı hoparlörleri ıslandığı için bozulmuştu yıkamacılardan dolayı

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
ya hakikaten garipler ve başında durup beklemezsen şişirme yapmaları yüksek bir durum, benimde ön kapı hoparlörleri ıslandığı için bozulmuştu yıkamacılardan dolayı

al bide burdan yak  battle_Teroriste

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle önceden söylemelisin. Geçen Ankara Köroğlu Shellde aracı yıkamaya götürdum (kesinikle götürmeyin rezil yıkıyorlar).Adama dedim fırcasız, süngerle yıka adam dedi abi süngerin varmı ?  :D dedim şaka yapıyorsun heralde,  elim kolumda var çekil ben yıkayım ... uzaktan bunu izliyorum süngerle gelişi güzel silerek yıkadı sonra baktım lastik cam sileceğiyle arabayı çekiyor. Dedim napıyon sen hem sünger yapıyorsun hemde çekçekle siliyorsun ne anladım bu işten... Yıkamacılara laf anlatırken gerçekten küçük bir çocuga laf anlatır gibi tek tek bastıra bastıra anlatın. Aksi takdirde zararlı çıkan siz olursunuz..