Çok Basit Bir Şekilde 'Follow Me' Çalışıyor* 3-5 TL Maliyet

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ben önceden hep follow me yi kullanıyordum eski düz farlarımda kullanım kılavuzunda okumuştum o zaman keşfettim. ama depo marka yan sanayi cosmo far taktırınca bu özelliği kullanamaz oldum. normalde çok sevdiğim bir özellikti. opcomdan baktım aktif ama follow me özelliğini kullanamıyorum nasıl çözerim bu sorunu aylardır düşünüyorum.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi kusuruma bakma, evirdim çevirdim, topladım çıkardım, çarptım böldüm ama yazdığını pek anlamadım. Bazen olur ya insan kilitlenir kalır, ben de öyle oldum :)

bence aktif değil. Evden arabaya gelirken kapıları açınca yanması lazım.

Bende olan durum şu:

Opcomla aktif ettikten sonra sinyal kolunu çekip kilitleyince lambalar yandı. 10–15 sn yanık kaldı söndü. Biraz bekledim kapıları tekrr açınca bir daha yandı.
:):) hakikaten baya saçmalamışım :) ama anlatmak istediğim tam olarak aşağıda :) sağolsun tercüman olmuş arkadaş :) ama bunun haricinde yanmıyor benim o zaman aktif değil anladığım kadarıyla...
peki sen bunu bir kere yaptıktan sonra cihan kardeşim artık her kilitmede ve açmada yanıyor mu farlar?

=Rotweiler;1665747]Konağı takın, çalıştırın, tüm kapılar kapalı.
Sonra kontağı kapatıp çekin, sürücü kapısını açın ve sinyal kolunu sellektör yapar gibi geriye çekin.
O zaman yanacaktır.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Abi op comla aktif etmek lazım bence senin sistemi. Bende çalışıyor arabaya dönüşte de

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Opcom aldın mı abi sen?

Yanlış hatırlamıyorsam. Body control modülün altında follow me home diye bir seçenek çıkıyor. Oradan aktif ediliyor.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok almadım ama bir arkadaşta denk gelirse ya da bir özel servise gidersem tarif edeyim. çoğu bilmiyor böyle şeyleri :)

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Özel servisler tech 2 kullanıyorlar. Ama menüler neredeyse aynı.

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zenonlarda aktif olursa harika olur ama zenon aküye yüklenmeyi baya abartıyor bildiğim kadarıyla

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opcom aldın mı abi sen?

Yanlış hatırlamıyorsam. Body control modülün altında follow me home diye bir seçenek çıkıyor. Oradan aktif ediliyor.

Doğru op-com ile BCM seceneği altından follow me home aktif edilebiliyor.Yanlız geri dönüşte farların açılmasını aktif edemedim bir türlü,programlamasına rağmen tekrar girdiğimde menüye not present yazıyor.(kusura bakmayın konuyuda biraz hortlattım ama )

göksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka plaka lambalarınıda dahil edebilirsiniz aslında,benim araçta orjinalinde var ama zenon far olduğu için ben otomatik far ayarını kullanmıyorum,doğal olarak follow me home da devre dışı olmuş oluyor.