corsa kullananlar bakabılırmı 2 dk

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
2011 yılında özel getirtip aldık d kasayı(sunroof+esp opsiyonlu) sayısını hatırlamadığım kadar ankara bursa arası yaptım 4 kez istanbula gitti 5 kezde bodruma en sonda şırnağa kadar gittim geldim garanti zamanı iki sis farımda çatladı boydan boya hiç sorgusuz değiştirdiler fabrikadan cam suyu bidonu delik geldi hemen değiştiriler motor kaputunu full folyo kaplatmıştım iki balonçuk kalmış yanımda söküp yenisini kapladılar uzun yolda kol dayama eksikliği dışında bir sıkıntı yaşamadım aracın sağından solundan ses gelmedi tek hatta latikleri michelin energy saver diye yok balon yapar yok yol tutmaz dandik vs dediler yağmur çamur tehlikeye sokmadı b segmenti bir araç için benim beklentilerimi karşıladı beğenmediğim yönü ise öndeki sütunlar dönüşlerde benim görüşümü engelliyor birde eğer kapalı garaj gibi bir imkan yoksa siyah almayın:D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BU segmentteki en iyi araba.. bir üst segment boş arabadansa bu iyidir hayırlı olsun 1.2 essentia var bende yakıt tükeetimindne görüntüsünden memnunum... şirkete şimdi polo araçlar geldi dizel başlangıç paket... iyi ki almamışm dedim.. gerçi zaten sevmiyorum vw yi birde ilgisizlikleri ilgilneince hayatta almam demiştim..güzel seçim... ben ileride 42000 liraya kadar çıkınca astra alıcam tabiki benzinli :)