***corsa yeni resimler***

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yıl içide başına gelebilcek olası sıkıntıları yazıyorum.

- Orjinal amortsörlerine şimdi daha çok yük binecek çünkü yayların esneme payı azaldı. Fırsatını buldukları anda patlayacaklardır.

- Salıncaklar ve direksiyon kutusu yoldaki tüm bozuklukları daha direk hissedicek ve aşınma zamanları bir hayli kısalacak.

- Süspansiyon sertleştiği için aracının iç aksamında takırtı tukurtular çoğalacak.

Tüm bunlara rağmen görüntü olarak çok güzel bir katkısı vardır. Bir de bence en önemlisi yol tutuşun iyileşecek. Bir de spor amartsör aldın mı tadına doyum olmaz.

Ama yukarıdaki maddeler baki'dir.

bende artıarı yaziim bari :):)
mükemmel yol tutucak
virajlara daha iyi girecek
aracın sürtünme katsayısı düştüğünden rüzgarın altdan geçme hızı azaldığı için çok azda olsa yakıtınız azalacak
:) böbrek taşı varsa düşürmek kolaylaşacak :)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın abi bunu daha iyi sizin gibi kullanan tecrübe sahibi olan bilir...dışardan güzel görünüyor diye bu kadar sıkıntıya katlanıp sonradan pişman olanlardansın sende galiba...ama gençlik işte bi yandan da kaynıyor...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende artıarı yaziim bari :):)
mükemmel yol tutucak
virajlara daha iyi girecek
aracın sürtünme katsayısı düştüğünden rüzgarın altdan geçme hızı azaldığı için çok azda olsa yakıtınız azalacak
:) böbrek taşı varsa düşürmek kolaylaşacak :)
yakıt azalacak mı cok enteresan Mert emin misin ? bir de Yalçın abiye sor istersen benim aracın sesını nasılkeserız abı dıye zırıl zırıl agladıgım gunlerı o cok ıyı bılır :D

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yakışmış bence yaylar :)
kazasız belasız günlerde kullanın inş.. :)

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beğenen arkadaşlarıma çok tşk ederim...

İYİ-KÖTÜ yönde tavsiyede bulanan arkadaşlarıma da çok tşk ederim...

forumda beni tanıyan diğer arkadaşlar bilir ben bu jant-yay işini aylardır araştırıyordum,kullanan arkadaşlardan bilgi aldım,,,doğacak sorunları göze alarak taktım zaten ben bu yayı...dediğin herşeye katılıyorum söylediğin şeyler başından sonuna kadar hepsini doğru söylüyorsun ama heves işte,bak zamanında sende ne masraflar yapmışsın aracına,,yay olmadan önce benim aracım 3500 deviri geçtimi direksiyon aşırı derecede titreme yapıyordu araç yüksek olduğu için ama şimdi sorun kalmadı,viraşların tadını çıkarıyorum...
ben iyi yönden bakıyorum şuan helezonlara

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk ederim...

hocam canım acıyor yanlarken o yüzden normal kullanıma devam :D