Cosmo aracım için Navigasyon Cihazı tercihi

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elbette hocam az çok sonuçta para veriyoruz.
Cyclone 10 numara bir cihaz mı bence hayır. Tv var ama ben daha çektiği yeri göremedim. Navi evet güzel ama ondanda tam verim beklemeyin. 10 yıl istanbulda kaldım bunun son 4 yılında navigasyonum vardı beni bir kere istediğim yere ulaştırmadı. En son izmirde bir sonbahar akşamı kendisiyle büyük bir tartışma yaşadık ve camdan dışarı atmışım kendisini.
Demem o ki hangi cihazı takarsanız takın tam olarak tatmin etmeyebilir ama medya özelliği benim hoşuma gidiyor açıkcası.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cosmo aracım için Navigasyon Cihazı tercihi

Harun hocam sen alamazsın bu cıhazı  :D :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Elbette hocam az çok sonuçta para veriyoruz.
Cyclone 10 numara bir cihaz mı bence hayır. Tv var ama ben daha çektiği yeri göremedim. Navi evet güzel ama ondanda tam verim beklemeyin. 10 yıl istanbulda kaldım bunun son 4 yılında navigasyonum vardı beni bir kere istediğim yere ulaştırmadı. En son izmirde bir sonbahar akşamı kendisiyle büyük bir tartışma yaşadık ve camdan dışarı atmışım kendisini.
Demem o ki hangi cihazı takarsanız takın tam olarak tatmin etmeyebilir ama medya özelliği benim hoşuma gidiyor açıkcası.
Velhasıl kelam hangi navi cihazı ve neden sorusuna takılıp kalıyorum.  Medya özellikleri ve görsellik de bu cihazların alım nedenlerinden.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Harun hocam sen alamazsın bu cıhazı  :D :D
Neden öyle düşünüyorsun Emre kardeşim?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Gaza getırıyorum hocam al dıyee ;D ;D
Emre bir şey soracağım sana,  bu arkadaşlar, senin cihazı aldığın arkadaşlar mı?

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harun hocam hiç tereddüt etmeyin taktırın,garanti her halikarda geçerlidir.Ben sıfır aracımı aldıktan 1 hafta sonra taktırdım,iyiki taktırmışım çok çok memnunum....Sizde memnun kalacaksınız, bundan emin olun.....

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Emre bir şey soracağım sana,  bu arkadaşlar, senin cihazı aldığın arkadaşlar mı?

Evet hocam ta kendılerı sponsorda olmuslar ıyıde olmus valla dusnuyorsan hocam bence tam zamanı gıbı guzel bır modelle ısı bıtırebılırsın

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Evet hocam ta kendılerı sponsorda olmuslar ıyıde olmus valla dusnuyorsan hocam bence tam zamanı gıbı guzel bır modelle ısı bıtırebılırsın
Emre biliyorsun ben aylardır düşünüyorum da icraat yok. Uygun modeli ve cosmo özelliklerini devam ettirecek bir ürün bulsam gözünün yaşına bakmayacağım. Ancak satıcının bile "bilemiyorum emin değilim birinin kullanıp denemesi lazım, ancak öyle size net bir şey söyleyebilirim" dediği bir ortamda gel de takdır dostum.  general_Shame_on_you

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İmzamdaki incelemeyi okumanızı tavsiye ederim. Ben çok memnunum. İnceleme videosu ve ekran görüntüleri içeriyor. Alırken çok araştırdım. Ufak tefek yazılımsal hatalaryok değil. Ama cihazı kullandıkça gerçekten iyi olduğunu anlayacaksınız. Ayrıca tasarımı bana ait olan tema yüklü şu an üstünde, diğer multimedia cihazlarına kıyasla (android hariç ) bu kadar müdahale edebileceğiniz başka cihaz yok. Kürşat beyin getirdiği (getireceği) android 4.1i de merak ediyorum ancak artık tercihimi yaptım. Eğer sökme takmaya değecek bir cihaz olur ve aradaki fiyat çok olmazsa androide geçebilirim.