Cosmo aracım için Navigasyon Cihazı tercihi

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cosmo aracım için Navigasyon Cihazı tercihi

harunhoca link' Alıntı:
Sevgili arkadaşım ben de servise taktirmanin en garantili yol olduğunu bilmiyor değilim.  Ancak tam iki kat fiyat istiyor. Bu nedenle servise taktirmayacagim. Ancak doğru cihazı bulmaya çalışıyorum.
Harun hocam o zaman size şöyle söyleyeyim serviste takan arkadaşla görüşün ben cihazı aldım sen tak işçilik ücretini sana vereyim 100 Lira falan neyse araya servisi sokmayalım bir hafta sonu hallet deyin çaktırmadan usta onaylarsada siparişinizi verin olsun bitsin

Navi fiyatı + servisteki ustaya 100 TL ye kapanır olay :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantili takılmasını istiyorsanızda ürünü sponsorumuzdan almadan servistekilerle konuşun benim getirdiğim cihazımı takarmısınız diye onaylarsalar yine aynı şekilde

Navi + Servis İşçiliği

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Garantili takılmasını istiyorsanızda ürünü sponsorumuzdan almadan servistekilerle konuşun benim getirdiğim cihazımı takarmısınız diye onaylarsalar yine aynı şekilde

Navi + Servis İşçiliği
Dostum, kardeşim ortada daha karar vermiş olduğun uygun bir cihaz yok ki? Cihaz konusunda karar vermiş olsam ha servise ha sponsora yaptırayım ne fark eder?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Dostum, kardeşim ortada daha karar vermiş olduğun uygun bir cihaz yok ki? Cihaz konusunda karar vermiş olsam ha servise ha sponsora yaptırayım ne fark eder?
En eski necvox ve cyclone öyle aman aman bir problem yaşadım diyenine henüz rastlamadım ben olsam yeni olanlardan ziyade forumda genelde  kullanılan cihazları seçerdim bizlerde burada size yardımcı olmaya çalışıyoruz zaten kimse kötü niyetle yaklaşmazki içimizden birisiniz öncelikle saygımız sevgimiz var size karşı bizimde amacımız size yardım etmek bu konuda zaten

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:

Harun Hocam, biraz beklemekte fayda var bence. Ben de bir cihaz almayı planlıyorum epeydir; ancak şu an testlerinin yapılması beklenen Android cihazı da görmek istiyorum. Oradan bir sonuç alamazsam, Navix veya Electrotain alarak bu işi kapatacağım. CD400 kullanıcıları olarak beraber hareket edelim derim :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Farkeder abi. Serviste yaptirirsan. Bi problemde adamlar servise yada senin yanina gelip problemi cozerler.
Disarda yaptirirsan sen saticinin pesinde koşarsin.
Butür cihazlarda ben servis taraftariyim + bilinmis marka tercih ederim.
3-5 ucuza alip sonradan problem yasamak daha cok can sıkıyor.
Gerisi sana kalmis abi.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Farkeder abi. Serviste yaptirirsan. Bi problemde adamlar servise yada senin yanina gelip problemi cozerler.
Disarda yaptirirsan sen saticinin pesinde koşarsin.
Butür cihazlarda ben servis taraftariyim + bilinmis marka tercih ederim.
3-5 ucuza alip sonradan problem yasamak daha cok can sıkıyor.
Gerisi sana kalmis abi.
+ 1905

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam daha öncede yazdım buraya. istediklerinizin hepsi aynı anda olmuyor malesef. uyarı seslerinin aracın kendi sisteminden gelmesini istiyorsanız kendi ekranı arkada kalacak ana ünite değişmeyecek, navi aux ile bağlanacak, cyclone ve navimasterın yaptığı bu şekilde, biz yine şanslıyız diğer marka araçlarda navi taktırınca arıza ışığı yananlar var.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Hocam daha öncede yazdım buraya. istediklerinizin hepsi aynı anda olmuyor malesef. uyarı seslerinin aracın kendi sisteminden gelmesini istiyorsanız kendi ekranı arkada kalacak ana ünite değişmeyecek, navi aux ile bağlanacak, cyclone ve navimasterın yaptığı bu şekilde, biz yine şanslıyız diğer marka araçlarda navi taktırınca arıza ışığı yananlar var.

Valla ilkkez duyuyorum,o zaman biz şanslıyız

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
En eski necvox ve cyclone öyle aman aman bir problem yaşadım diyenine henüz rastlamadım ben olsam yeni olanlardan ziyade forumda genelde  kullanılan cihazları seçerdim bizlerde burada size yardımcı olmaya çalışıyoruz zaten kimse kötü niyetle yaklaşmazki içimizden birisiniz öncelikle saygımız sevgimiz var size karşı bizimde amacımız size yardım etmek bu konuda zaten
Sanırım anlatamadığım bir durum söz konusu, adını söylediğiniz o iki cihaz (necvox ve cyclone), çin malı diğer cihazlardan iki katı pahalı... Olay tamamen duygusal yani. Yardımcı olmaya çalıştığınızın farkındayım ama sürekli bu iki cihazı önerip iki katı para ödememi tavsiye etmenizin bana faydası yok. Diğer cihazlardan cosmo aracına taktıran varsa bilgi paylaşımı yapar mı diye düşündüğümden bu başlığı açtım. Yoksa söylediğiniz o iki cihaz hem denenmiş hem de garantili cihazlar farkındayım, teşekkür ederim.