Edition vites altı kırmızı led

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

sallierim link' Alıntı:
sedanlarda deneyen oldu mu?ben baktım ledi göremedim.bir de fiber led mi takmak daha iyi durur şerit led mi?şerit daha uzun ömürlü görünüyor

fiber takmak daha mantıklı çünkü şerit led takınca orjinal gibi görünmüyor. ayrıca sizde led olmayabilir ama yukarda bahsettiğm siyah soket mutlaka vardır fiber ledi oraya bağlarsanız bizdekilerden hiçbir farkı kalmaz sizdekide orjinal olur.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün hallettik en sonunda bitti. Tşk ederim bilgiler için. Soket fotosu işe yaradı en sonunda ama ben işi yine oradan halletmedim. Detaylarını daha sonra paylaşırım.

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Açıklma için teşekkürler. soketi çıkarmak için baya kastırmıştım. baya zor çıkıyor heralde. Bu şekilde yaptığımızda orjinaldeki gibi mi oluyor. Gece gündüz yanmıyor demişsiniz. Bildiğim kadarıyla orjinalde araba çalışmasa bile kapıyı açınca yanıyor. ևakmaktan enerji aldığımızda kontağı çevirince yanıyor. kontak çıkartılıp kapı açılınca sönüyor.  Eğer orjinaldeki gibi değilse çakmaktan enerji almak daha iyi kontağı çevirince yanıyor arabadan çıknca sönüyor.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

az önce araca indim. sadece vites kısmı ve önünü söktüm. elim zar zor giriyor soketi bir türlü çıkartamadım. çıkartsam yapacam ama çıkartamıyorum.
jytn5.jpg
jytpg.jpg

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Beyler şu ledleri hallettiğiniz gibi biri de çıksa şu aux'un yanina usb eklese ne hora geçerdi ha. (:)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Beyler şu ledleri hallettiğiniz gibi biri de çıksa şu aux'un yanina usb eklese ne hora geçerdi ha. (:)

Bu mesajını Hasan abi görmesin Doğan abi.  :)
Valla biraz sonra gider USB'yi takar, videosunu da çekip hemen foruma yükler.  14alkiss

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
fiber takmak daha mantıklı çünkü şerit led takınca orjinal gibi görünmüyor. ayrıca sizde led olmayabilir ama yukarda bahsettiğm siyah soket mutlaka vardır fiber ledi oraya bağlarsanız bizdekilerden hiçbir farkı kalmaz sizdekide orjinal olur.
öncelikle teşekkür ederim.bu aralar yapmayı ben de deneyecem

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bu mesajını Hasan abi görmesin Doğan abi.  :)
Valla biraz sonra gider USB'yi takar, videosunu da çekip hemen foruma yükler.  14alkiss

Hayallerimi gerçekleştirir yemin ederim.  ((:)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[img=450x600]http://img.tapatalk.com/d/13/02/10/me8e4y8u.jpg[/img]

Geçenlerde bahsettiğim parçalardan birisi düşünce sol taraftaki led ucunu iptal ettim. İstediğim gibi tam oldu denemez ama hallettik şükür. Bu arada soketi kendinize doğru çekin orada yuvası var oradan kendiliğinden çıkar. Çıkarması değil takması biraz adamı deli ediyor.

Kapı kolu ledlerini de pazartesi alacağım. Onları da halledince resimlerini koyarım.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dayanamadım indim aracı inceledim.bende %90 led yok.hiç bir ışık göremedim.sedanlarda led yok sanırım.