Edition vites altı kırmızı led

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

Sadece hatchback kasalarda. Sedanlarda led donanımı yok. Sonradan temin edilip takılabilir.

selufka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu akşam bende denedim ve başarılı bir sonuç led ışıl ışıl ... fakat soket içindeki kabloları koparıp voltaj ölçerle 12 voltu tespit ettikten sonra direk bağladık yeni soket bulabilirsek onu eskisinin yerine monte edebilirim.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ustanın iyisi parça artırırmış derler :) benim de parça eksik :) sol taraf yanmıyor ama böyle de güzel oldu. :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sol taraf neden yanmıyor? soket eksik olduğu içinmi? eğer öyleyse ordaki soket sadece devreyi tamamlıyordu diye hatırlıyorum. iyi bir elektrikçiye gösterirseniz halleder.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

""""sol taraf neden yanmıyor? soket eksik olduğu içinmi? eğer öyleyse ordaki soket sadece devreyi tamamlıyordu diye hatırlıyorum. iyi bir elektrikçiye gösterirseniz halleder.""""

Sol taraftaki soketin ucudaki led malesef çalışmıyor. Ama böyle de iyi oldu. Lüzumu yok yani. ;) bu arada fiber led orjinali 118 TL diye bir yerde okuduğumu hatırlıyorum. Sedan arabası olan arkadaşlar ODAK garage dan bir soruştursun.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
""""sol taraf neden yanmıyor? soket eksik olduğu içinmi? eğer öyleyse ordaki soket sadece devreyi tamamlıyordu diye hatırlıyorum. iyi bir elektrikçiye gösterirseniz halleder.""""

Sol taraftaki soketin ucudaki led malesef çalışmıyor. Ama böyle de iyi oldu. Lüzumu yok yani. ;) bu arada fiber led orjinali 118 TL diye bir yerde okuduğumu hatırlıyorum. Sedan arabası olan arkadaşlar ODAK garage dan bir soruştursun.
opel bana 150 lira fiyat verdi.fiber ledi internetten 5 tlye alabiliriz.elimizden iş gelmediğini de varsayıp 10 lira da işçilik versek 15 liraya bu iş hallolur.yani opel 10 katı fiyat veriyor malesef.yalnız fiber ledle ilgili sıkıntı kullanım ömrü ile ilgili kesin bilgi veremiyorlar.şerit ledler çok daha uzun ömürlü oldugu için şerit düşünüyorum.internetten ledleri satın alacam.bunu yaptıktan sonra kapı kollarına da led düşünüyorum :)

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı kollarını bende düşünüyorum da yolcu tarafındaki kapıyı sökmeden nasıl bağlayabiliriz acaba. Kapıyı sökmem istemiyorum ilk etapta.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farukozkaplan link' Alıntı:
Kapı kollarını bende düşünüyorum da yolcu tarafındaki kapıyı sökmeden nasıl bağlayabiliriz acaba. Kapıyı sökmem istemiyorum ilk etapta.
doğan abi kapıyı sökmeden baglamıstı sanırım