Edition vites altı kırmızı led

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
göğüs paneli ışıklarınada bağlanıyomuş adamlar yarım dakkada söküyo pat pat pat kablosunu oraya bağlıyo işlem tamam :)

YENİ ASTRA HB EDİTİON u olanların dikkatine vites altı kırmızı lediniz varrrrr...sadece bağlantısı yokkkkkkk

bu işle bi ben ilgileniyorum sanırım :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
bu işle bi ben ilgileniyorum sanırım :)
hocam bunu bulan ve konuyu açan benim. sizden önce birçok arkadaşımız bu uygulamayı yaptı. zaten sadece editionlarda yanmıyordu sanırım, aracını yeni alan arkadaşlarda burdan öğrenip ledlerini hayata geçiriyorlar.  bravoo

Can1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlarım bende yeni katıldım bu siteye.Bende de 1.6 edition 2013 var ve kara kara düşünüyordum Ankarada bu işi yapan bildiğiniz bir yer var mı ? Teşekkürler.

Qualitat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fables link' Alıntı:
selamlar bendede astra j edition var aracımı alalı 1 ay olmadı bu konuyu okudukdan sonra aracı satın aldığım opel yetkili servisi ile konustum fakat bilmiyoruz diye yapmaya yanaşmadılar.bende aynı serviste bi tanıdıgım sayesinde haftasonu dısarıda bulustuk ve 50 tl karsılıgında vites altı led ışığı aktif hale getirdi.işlem 30 dakika civarı sürdü artık kontagı cevirdigim anda ışık yanmaya başladı  14alkiss aynı araçdan kayınbiladerimde var izmirde mercanlar otomativde aynı işlemi kartel koruma ile beraber toplamda 100tl'ye yapmıslar

50 TL  ??? Kapitalizm... :))))

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu konuyu dün baştan sona okudum. okadar heyecanla hemen araca ininp baktım kapalı garajdaydı çokta karanlık ortamdı baktım hiç bir ışık yoktu.. 1 yıl önce opel servisinde ayrılan bi ustam var sanayide dükkan açtı ona gittim anlattım yok olamaz falan dedi sökelim dedim vites körüğüne kadar açtı aynen fotolardaki gibi bak dedi hakkatten yeri bomboş. sonra soketi olmalıymış dedim bak o burada dedi. aynen fotolardaki kırmızı beyaz kablo olan kare soket oradaydı ama malesef ledler yok... aracım 2013 makyajlı edition hb. hemde sadece 2 günlük [img=800x600]http://m1307.hizliresim.com/1c/s/qqhws.jpg[/img]

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

power39 link' Alıntı:
bu konuyu dün baştan sona okudum. okadar heyecanla hemen araca ininp baktım kapalı garajdaydı çokta karanlık ortamdı baktım hiç bir ışık yoktu.. 1 yıl önce opel servisinde ayrılan bi ustam var sanayide dükkan açtı ona gittim anlattım yok olamaz falan dedi sökelim dedim vites körüğüne kadar açtı aynen fotolardaki gibi bak dedi hakkatten yeri bomboş. sonra soketi olmalıymış dedim bak o burada dedi. aynen fotolardaki kırmızı beyaz kablo olan kare soket oradaydı ama malesef ledler yok... aracım 2013 makyajlı edition hb. hemde sadece 2 günlük [img=800x600]http://m1307.hizliresim.com/1c/s/qqhws.jpg[/img]
demekki yeni üretim makyajlı kasalardan kaldırmışlar ledleride sedanlarda olduğu gibi

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
demekki yeni üretim makyajlı kasalardan kaldırmışlar ledleride sedanlarda olduğu gibi

eminmisin arkadaşım benim aracımda daha bikaç aylık 2013 model bende beylikdüzünde erdemirlere gittim yok dediler Zeytinburnu balkan otoya gittim yok dediler sonra burdan odak taki tarık beyle tanıştım randevu aldım gittim çok ilgilendi hatta yemek ısmarladı :) ve garantiden ücretsiz yaptı sağolsun istersen bi iritbata geç odak ı  ara tarık beyle görüş hatta benimki orjinali nasılsa öyle yanıyo kontağa basınca arabayı açınca yanıyı kontağı takınca yavaş yavaş sönüyor gece far açınca sürekli yanıyo süper maaşallah

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaş bu sedan da üvey evlat çıktı kol dayama yok bu yok sedan olan arkadaşlar nasıl yaptınız bu işi detaylı olarak anlatabilir misiniz

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
Arkadaş bu sedan da üvey evlat çıktı kol dayama yok bu yok sedan olan arkadaşlar nasıl yaptınız bu işi detaylı olarak anlatabilir misiniz
valla benımkıde sedan ama led fılan yok bızım araçlarda cunku vıtes koruğunu soktum altı bomboş cıktı soket fılan bıle takmamışlar kızgınkırbac