hadi bakim istediğiniz oldu sonunda

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha belli değil. KEsin açıklama yapılmadı. Ama dualarım Alonso için Kimi ise nereye giderse gitsin adam yarışçı bile değil Toro Rosso'ya giderse dua etsin :D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
beklenen buydu zaten... massa 1nci alonso 2nci pilot olarak 2010 sezonu için Ferrari'ye başarılar diliyorum :D:D

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesin açıklama olmasada olacağını sağır sultanda duymuştu zaten ama Alonso 2.pilot olmayı nasıl kabul etti bilmiyorum :D

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Alonso pistteki en iyi pilot bence.Mclarene geçtiğinde çok sevinmiştim ama soğuk ingiliz takımıyla arası hiç iyi olmadı.
Ferrariyle iyi yarışlar çıkarır bence.Çifte dünya şampiyonundan 2.pilot yapma işi ise hikaye.Massanın Ferrari gibi bir takımda 1.pilot olması için önce şampiyonluk yaşaması gerekli.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu haber eğer doğruysa artık ben tifosi değilim. alonsonun bütün yaptıkları ve söylediklerinden sonra ferrariye getirilmesi bence kabul edilemez.

Üstelik düzgün karakterli ve hırslı bi pilot asla değil. geçen seneki singapur yarışında nelsona kaza yaptırdıklarında kim için yaptılar bunu? briatore ve nelson ceza aldıda alonso sütten çıkma akkaşıkmı?

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış okuyosun deyin bana!!!!!!!

Sonuçta kendi Hür irademin fikri :D Bence Öyle. Ruhsuzun önde gideni adam sezonun başında hiçbir iş yaptığı yok sezonun ortası sonu gelirken kuyruğu sıkışmasın diye bişeyler yapıyor. Ya yeteneklerini gizliyor yada çok kurnaz.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alonso pistteki en iyi pilot bence.Mclarene geçtiğinde çok sevinmiştim ama soğuk ingiliz takımıyla arası hiç iyi olmadı.
Ferrariyle iyi yarışlar çıkarır bence.Çifte dünya şampiyonundan 2.pilot yapma işi ise hikaye.Massanın Ferrari gibi bir takımda 1.pilot olması için önce şampiyonluk yaşaması gerekli.

Kesinlikle katılıyorum ayrıca Geçen seneki olayların içinde Alonso'nun olduğunu söyleyenleri kınıyorum :D

Adama neden suç atıyorsunuz adamın sözleşmesinde madde varmış senede 1 yarış dahi kazanamazsa serbest kalır diye. Briatore tutuştuğu için böyle bir olaya imza attı. Kaçırmak istemiyordu onu. Bence. :D