Sonunda benim oldu :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonunda benim oldu :)

Tekrar geçmiş olsun, Allah beterlerinden korusun general_Pray

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar başıma gelen bu olay bana büyük ders oldu ve arayışlara başladım. Sonunda tam aradığım şeyi buldum. Yarın alıyorum inş. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Hem önde hem arkada çift kameralı bir sistem buldum. Hareket sensörlü çalışabiliyor. Yani araç park halindeyken aracın ön tarafında veya arka tarafında bir hareket tespit ettiği anda kayıt etmeye başlıyor. 2 dakka kayır yapıyor ve kendini tekrar kapatıyor.

Bu şekilde araçlarımız park halindeyken vurup kaçan şerefsizleri yakalayabileceğiz. Ürün kimseye pahalı gelmesin. Sadece kaskodan 600-700 lira zararım oldu. 150 lira kameraya hiçbişi değil.

Yorumlarını bekliyorum arkadaşlar.

http://www.aliexpress.com/item/New-2014-X10-Car-DVR-GPS-With-Dual-Lens-16-X-Digital-Zoom-Motion-Deetection-IR/1747453252.html

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nereye konulacak bu kameralar kayıt cihazı Nerede oluyor,  bu fiyata kayıt cihazı dahil mi?

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hafıza kartına kayıt ediyor. 32 gb a kadar desteği varmış. Ekranlı olan yani asıl işi yapan kamerayı ön cama monte ediyorsunuz. Navigasyon gibi. Diğer kameranın kablosu 5 metre arkaya rahat uzanıyor. Arkadaki kamera ön kameraya bağlı. Ön kamerada elektriği çakmaklık girişinden alıyor. Ön veya arka taraftaki kamera bir hareket tespit ettiği anda kayda geçiyor. Hareket kesildikten sonra kaydı kapatıyor. sanalpazar da 150 liraya buldum. aliexpresste 100 liraya alınabiliyor.

Başıma gelenlerden sonra kesinlikle olması gerekiyor diye düşünüyorum. Keşke zamanında uyansaydım :( Görüntüyü polise verip her türlü hakkımı savunabilirdim. Sonuçta vurup kaçtı bu bir suç.