Sonunda benim oldu :)

astrasail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonunda benim oldu :)

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah çok güzel araç :)

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsunn

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar yeni arabama park halindeyken bir minübüs veya kamyonet arabamın arkasına vurup kaçmış. Kaza yapsam bu kadar üzülmem. 10 yıldır araç sahibiyim ilk defa böyle birşey başıma geliyor. Hemde site içinde kapalı garajda oluyor bu olay. Hadi madem böyle bir pisliği yapıyorsun insan olduğunu neden unutuyorsun. Bırak telefonunu masrafları karşıla özür dile. O insana beddua etsem azdır. Nasıl bir vicdandır. Nerede insanlık :( Birde aynı sitede oturuyorsun. Hergün göreceksin beni arabamı utanmadan birşey olmamış gibi davranacaksın. Bagaj kapağında yumruk kadar bir alanı çökertmiş. tamponu köşelerini ezmiş çizmiş. Servise verdim aracımı. Bagajın yarısı ve tamponun bir kısmı boyandı. Kaskomda bozuldu aracımda :( Daha 1 ay ancak oldu aldığım. 800 km de :( Helaliyle çalışıp almışım borca girmişim ne günahımız var.

Şimdi soruyorum arkadaşlar size bu olayın hırsızlıktan bir farkı var mı? Maddi zarar veriyorsun ve kayboluyorsun. Bıraktım herşeyi allahtan kork be insafsız.

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam geçmiş olsun. Sizin moral bozukluğunuz ve aracın başına gelenler için üzüldüm. İnsan taklidi yapan bazı yaratıklar her yerde çıkıyorlar karşımıza maalesef :(

bethesda1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnsnımız gün geçtikçe sermaye düşmanı olma yolunda ilerliyor. Heryerde kayboldu asayiş. Canımızdan emin değiliz ki park halindeki araçtan emin olalım. Allah sabır versin hocam

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun , söylediklerinizde çok haklısınız