Sonunda benim oldu :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonunda benim oldu :)

İşin neresinden bakarsanız bakın üzülecek bir durum. Sıfır gıcır gıcır aracınızın boyanmasına mı, kaskonuzun bozulmasına mı yoksa insanlığın umursamazlık ve edepsizlikte ulaştığı noktaya mı? Üzüldüm, geçmiş olsun.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun..
inan cok üzücü vede sinir bir durum..

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun yazık olmuş arabaya :( Fotosunu çektiyseniz çok büyük bi sıkıntı olmaz tekrardan geçmiş olsun ne diyelim cana gelmesin..

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun güle güle kullanın..

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese çok tşk ederim. Allah düşmanıma bile yaşatmasın ama bunu yapan adama da daha beterini yaşatsın diyecem derken bile kendime yakıştıramıyorum. Allaha havale ediyorum elbet bunun acısını çıkaracaktır.

Resimleri çekildi. Kaza gibi bir hasar yok allahtan. Bagajdaki 3 santimlik bir alandı ama düzelttiğinizde kaporta olduğu için boyası atıyor mecbur bagajın yarısı boyanıyor. Tamponda ki 2 karış boyaya üzülmüyorum sonuçta tampon plastik ve en çok hasar alabilecek bir yer. İnş ilerde birgün aracı satarken karşı tarafa bunu anlatabilirim ve aracın değeri de düşmez.

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zaten kaskoda park halinde çarpma yazar canını sıkma.Bendede oldu park halinde sağ ôn çamurluğu göçelmişlerdi.. Kaskodan ustama düzeltirip boyattım ,Fiyat 750 tl yazık ya milli servet..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun..Gün geçmiyor ki memlekette şerefsizler rahat dursun.Kazadır bu herkes hata yapabilir gidip siz de birine vurabilirsiniz hepimiz insanız ama bunu yapıp karşılamayıp özür dilemeyen benim gözümde insan falan değildir.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

turbonet link' Alıntı:
Arkadaşlar yeni arabama park halindeyken bir minübüs veya kamyonet arabamın arkasına vurup kaçmış. Kaza yapsam bu kadar üzülmem. 10 yıldır araç sahibiyim ilk defa böyle birşey başıma geliyor. Hemde site içinde kapalı garajda oluyor bu olay. Hadi madem böyle bir pisliği yapıyorsun insan olduğunu neden unutuyorsun. Bırak telefonunu masrafları karşıla özür dile. O insana beddua etsem azdır. Nasıl bir vicdandır. Nerede insanlık :( Birde aynı sitede oturuyorsun. Hergün göreceksin beni arabamı utanmadan birşey olmamış gibi davranacaksın. Bagaj kapağında yumruk kadar bir alanı çökertmiş. tamponu köşelerini ezmiş çizmiş. Servise verdim aracımı. Bagajın yarısı ve tamponun bir kısmı boyandı. Kaskomda bozuldu aracımda :( Daha 1 ay ancak oldu aldığım. 800 km de :( Helaliyle çalışıp almışım borca girmişim ne günahımız var.

Şimdi soruyorum arkadaşlar size bu olayın hırsızlıktan bir farkı var mı? Maddi zarar veriyorsun ve kayboluyorsun. Bıraktım herşeyi allahtan kork be insafsız.

Çok geçmiş olsun hocam. Malesef gözümüz gibi baktığımı araçlarımıza başkası gelip, çarpıp gidiyor. Kaskonuz bozulmuş vs. ama olacağı varmış diye düşünün. Nazar çıkmış :(

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende o sekilde kendimi avutmaya calisiyorum. yarin aracimi alacam. bu tip durumlardan korunmak icin yada en azindan azaltmak icin ne yapmak lazim. naylon kaplama mi yapsam yada branda mi kullansam. artik eskisi gibi rahat olamayacam sanirim