Kasko Fiyatları

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

NewPa1n link' Alıntı:
sn. erdem istanbuldamı ikamet ediyorsunuz 0 araç için aldığınız fiyat mı 935 yoksa bir hasarsızlık indiriminiz varmı ?
bana 3-4 bayi hasarsızlık indirimiyle beraber 1360 tl fitar verdi ondan soruyorum.
şimdiden teşekkürler.

0 araç için aldım ikamet balıkesir ayrıca %35lik bir indirimim var

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

full kasko yaptırdım ankara sigortadan.1100 tl...deprem sel,terör, çalınma v.s hepsi dahil işte

BAKUTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

axa oyak 1328 tl full kasko

onur1053

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de aralık sonunda ak sigortadan 49.000 TL araç bedelli 1271 TL'ye mini hasar dahil, sınırsız sürücü, full kasko yaptırdım. Benim üzerime olsaydı 1180 TL idi ancak araç eşimin üzerine olunca 1271 TL oldu, üstelik ilk defa adına kasko yapılıyor. Aynı acente Zurich Sigortadan 1940 TL istedi. Groupama ikibin küsürdü, yani iyice araştırmak gerekiyor.

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn onur bey size katılıyorum , güzel araştırmak ve sunduğu hizmetleride göz önünde bulundurmak gerekiyor.Acaba aklınızda kalan hizmetlerden varmı?Şu kaskoda şu madde ver bunda yok diye paylaşırsanız arkadaşlarımız içinde bir ön bilği olur diye düşünüyorum.Bana Zurich Sigortanın iyi oldğundan bahsetmişlerdi ama.

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Kasko konusunda'da az bir zamanım kaldı karar vermeye çalışıyorum yakın çevremdekiler ister istemez beni etkiliyor. Ak sigortayıda düşünmüyor değilim.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
Benim yakınım var sigortacı biz tüm aile sigortaları oraya yaptırıyoruz  hem full + full kasko yaptııryorum  hemde  kesinlikle en uygununu yaptırıyorum

zaten bir tanıdığa yaptırmak en doğrusu
bence kaskoda en önemli olan şey şirketten çok acenteyi iyi seçmek. çünkü (mini onarım hariç) diğer sağlanan hizmetler hemen hemen standart. önemli olan bir kaza ya da arıza durumunda en kısa sürede aracınızı tamir ettirebilme yada paranızı alabilmenizdir. bunu sağlayacak kişi de şirketle aranızdaki iletişimi sağlayacak, dosya ve belgeleri hazırlayacak kişi yani acente yetkilisidir. eğer bu kişi ilgisiz, işini bilmeyen biriyse vay halinize
ayrıca böle bir durumda klozlarla oynama, değerleri düşürüp ucuza yapmış gibi gösterme sahtekarlığı da en aza iner

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Bizde tanıdığı olmayanlar olduğumuz için böyle bir konu açalım dedik :) , aramızda birsürü firmayla çalışmış iyi kötü tecrübeler edinmiş üyelerimiz var, ileride kaskosu bitecek arkadaşların illaki işine yaricak bu bilgiler.
Bu konu altındaki fiyatları ve bilgileri değerlendirip bende bir kasko tercihi yapıcam.

Şu kasko olayı öyle bir hal aldıki 1000-2000 TL para veriliyor arabanın başına bişey geldiğinde karşılansın diye, ama çoğumuzun aklında sürekli "aman kaza yapmiyim kaskom bozulur sonra hasarsızlık indirimi alamam", "okadar para vermiştim..." vs. arabayı çizerler "acaba mini onarıma dahilmi kaskom bozulurmu" milleti öyle birhale soktularki kaskonun karşılıyacağı şeyleri bile kaskoya götürüp yaptırmıyor millet kasko bozulacak diye.

Siz zaten bir hata yapmadığınız sürece kaza olduğunda karşıtarafın kaza sigortası karşılıyor, tabiki kaskonun çok büyük önemi var araç başında olmadığınız zamanki kazalardan tutun kendiniz biranlık dalgınlıkla yaptığınız kazalara kadar herşeyi karşılıyor işte burda önemli olan çalıştığınız kaskonun size nekadar yardımcı olup size nekadar çabuk çözüm üretmesidir. Bunları paylaştığımız zaman nasıl astra konusunda çözüm bulan bir servise yöneliyorsak kasko konusundada bize hemen çözüm üretecek bir kasko Firmasına yönelebiliriz.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu çok yararlı bir başlık zaten, güncel kasko fiyatlarını ve firmaları hakkında bilgi edinmiş oluyoruz
aslında bir liste oluşturup kim aracını ne kadar ve nereye kasko yaptırdı bunları
listelesek çok güzel olur
bunun için başka bir başlık mı açsak yoksa NewPa1n senin ilk mesajına mı eklesek ?

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yakın zamanda bir tablo hazırlamyı düşünüyoruz.Sizlerin bilgileriyle?Herkezin aklında kalır en azından diye düşünüyorum arkdaşlar?