Klozet fiyatları

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük şehirlerde ustalar artık buna benzer işler için 50 TL ye anahtara ellerini dahi sürmüyorlar. Eski tuvaletin kırılıp, yeni tuvalete göre yerinin betonlanıp hazırlanması, yeni su tesisatının çekilmesi için ortalama 150 TL işçilik alırlar. Bu rakama malzeme ve seramik tamiri dahil değildir. :(
Haklısın abi ankarada fiyatlar mutlaka burdaki ile aynı değildir. Ben 250 tl verdim hiçbirşeyede karışmadım fayansı kırdılar tekrar yaptılar sağolsun herşey dahil.Ama dediğim gibi cocukluk arkadaşım yapan belki o nedenle o fiyata oldu.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar sorunu çözdüm ne kadar adam getirdi isem adamlar 650 den aşağı fiyat veren olmadı hele biri adam bir hafta filan sürer bu iş dedi. Sanki bana komple apartman yapacak. Artık işin içinden çıkamaz olunca ev sahibi ile görüştüm durumu ve ben sizi arayacağım dedi. Ertesi gün aradı bir kişinin telefonunu verdi. Aradım tamam ben geleceğim dedi tam saat 9.30 gelirim dedi. Helal olsun adama dedi saat de dakikasında geldi kırma su tesisat fayans işlerini ilk geldi gün bitirdi saat sanırım 12 filan idi tüm işleri tamamladı sonra yarında aynı saatte geleceğim dedi yine dakika şaşmadan aynı saatte geldi sanırım 2 saat olmadan gerekli işlemleri tamamladı gerekli dolgu işlemlerini de bitirdi.

Burada işin güzel yani verdiği saatte gelen dürüst sallamayan ustaların da var olması

Sanırım ev sahibi 400 ödedi.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sorunu çözdüm ne kadar adam getirdi isem adamlar 650 den aşağı fiyat veren olmadı hele biri adam bir hafta filan sürer bu iş dedi. Sanki bana komple apartman yapacak. Artık işin içinden çıkamaz olunca ev sahibi ile görüştüm durumu ve ben sizi arayacağım dedi. Ertesi gün aradı bir kişinin telefonunu verdi. Aradım tamam ben geleceğim dedi tam saat 9.30 gelirim dedi. Helal olsun adama dedi saat de dakikasında geldi kırma su tesisat fayans işlerini ilk geldi gün bitirdi saat sanırım 12 filan idi tüm işleri tamamladı sonra yarında aynı saatte geleceğim dedi yine dakika şaşmadan aynı saatte geldi sanırım 2 saat olmadan gerekli işlemleri tamamladı gerekli dolgu işlemlerini de bitirdi.

Burada işin güzel yani verdiği saatte gelen dürüst sallamayan ustaların da var olması

Sanırım ev sahibi 400 ödedi.

Sorunun cözülmesine sevindim abi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İşini adam gibi yapan, sözünde duran, fiyatlarda uçmayan bütün ustalarımız başımızın tacıdır.