leon 1.2 tsi style mı yoksa 1.4 tsi style mı

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar uzun zamandan beri foruma giremiyordum Aracımı satılıga cıkardım ve leon almaya karar verdim 1.2 tsi style mı yoksa 1.4 tsi style mı alayım sizlerin yorumlarına ihtiyacım var teşekkürler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben olsam 1.4 alırım motor gücü her zaman bana göre artı.

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende öyle düşünüyorum abi ama adamlar ilanlarda 1.2 öyle bi anlatıyolarki 1.6 ayarında diye benimde kafam karışıyo

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 tsi varsa daha iyi olur nasılsa 1.4 ile aynı vergi diliminde, fazla da yakıt olarak yük olacağını düşünmüyorum

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,2 tsi vergi avantajı var ve Sinan emin ol senin astradan performans olarak daha iyidir. 1,4 tsi zaten daha güçlü ve atik. öncelikle araçta ne aradığına karar vermen gerek. eğer performans diyorsan 2lt olanlara bak derim. ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
1.6 tsi varsa daha iyi olur nasılsa 1.4 ile aynı vergi diliminde, fazla da yakıt olarak yük olacağını düşünmüyorum

Bana göre motor silindir hacmi düşük araçlar daha çok yakıyor belli bir güce ulaşmak adına daha çok gaz pedalını köklüyorsun... birde yüksek silindir hacimli araçtan inip düşük silindirliye bindiğinde insan bocalıyor... bir kaç denemem oldu bu konu da aynı performansı yakalamak adına yükleniyorsun gaz pedalına.

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar performansta cok aman aman aramıyorum bastıgım zaman yakması onemli değil yaksında gitsın genelde sakin kullanıyorum leon dış görünüş olarak hoşuma gidiyo 2010 ve üzeri olan kasaları leon hakkında pek bilgimde yok kullanıcıları nasıl yorumlar yada çevrenizde kullanan ların sizlerle paylaştıkları da önemli benim için

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar performansta cok aman aman aramıyorum bastıgım zaman yakması onemli değil yaksında gitsın genelde sakin kullanıyorum leon dış görünüş olarak hoşuma gidiyo 2010 ve üzeri olan kasaları leon hakkında pek bilgimde yok kullanıcıları nasıl yorumlar yada çevrenizde kullanan ların sizlerle paylaştıkları da önemli benim için

işte bu noktada 1,2tsi sana yeterli diyorum. sonuçta görüntü aynı, diğerleri ile tek farkı motor hacmi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sinan reklam olmaması için sana özelden mesaj yolladığım adres içinde araçlar hakkında yorumlar var.... bir bak en azından aklında bir şeyler olmasına vesile olur.

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bahadır bende oyle düşünüyorum daha cok 1.2 yakıt değerleri ile 1.4 ün yakıt değerleri aynı hemen hemen sadece vergide avantaj var