leon 1.2 tsi style mı yoksa 1.4 tsi style mı

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;););):D ayda yılda cok cok abanıp gaza en fazla 10 kere basarsın vede vergiye verdigin paranın yarısını yakarsın diyosun yani

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle. zaten 1,2 tsi yeterince iyi şehir içerisinde. senin aracına göre düşünecek olursak zaten daha iyi yürüdüğü ortada. 1,4 tsi kesinlikle daha zevkli olacaktır ancak işin birde maddi tarafı var. yine de her iki motor seçeneğinide kullan ve ona göre karar ver. zamanında 1,4 tsi octavia deneme sürüşü yapmıştım. gayet makul bir kullanımı vardı aracın. ama amaç görüntü ise ikiside aynı leon olarak.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 ya a 1.4 tsi motorları neden büyüttüğünüzü anlamış değilim açıkçası..Şahine doğana da tak turboyu onlar da uçar..Nitekim draglarda da sonuçlarını veriyor..Turbo beslemeli bir araç her halde selefi atmosferik ve daha eski teknoloji motordan daha iyi veriler elde edecek..Bunları her yerde dile getirmenin manası yok kanaatindeyim..

1.2 tsi almış olsanız yazılımla 140 hp 1.4 tsi alırsanız yazılımla 160 hp elde edersiniz..Donanım aynı ise motordan beklentinize göre tercihinizi belirleyin..

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En yakın arkadaşım 1.4 TSİ aldı... 6. Ayda talihsiz bir kaza sonrası aracı perte ayrıldı...
Sonra aynı aracın 1.2 TSİ sini aldı...
Dediğine göre 1.2 TSİ daha az yakıyormuş... Performans olarakda pek bi fark yok diyordu...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Biraz zaman oldukça araçları incelemesini çok severim ama artık araç üreticileri aştı kendilerini özellikle yakıp ve performans konusunda... harbiden güzel işler çıkarıyorlar...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.2....... vergi ....daha az tuketim.... daha ucuz araba....

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 tsi araç; atmosferik motor 1.6 lara göre daha atik, güçlü oluyolar. durum tamamen ekonomik. vergisiydi, yakıtıydı vs sorun olmayacaksa 1.4 tsi!

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar aracımı dun ilana verdim bugun sattım hayırlısıyla araştırmalar tam gaz devam valla 1.2 de düşünmüyo değilim en iyisi test sürüşü olacak galiba

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputu açınca küçücük motor görmek sinirinizi bozmazsa 1.2 tsi alın :D ben ilk gördüğümde bu ne lan demiştim ufacık motor duruyordu poloda hemde :D
1.2 tsi süper bir motor teknolojisi ben olsam 1.2 tsi alırım... vergi yakıt fiyat...