maalesef bende dayanamadım

halilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: maalesef bende dayanamadım

motor garantisi dahil metin hocam yani bahsettiğin sigorta birde harika bir işçilik ve emek verdiler.

NAZIM GÜLEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar tüp taktırınca tüpü işletmeye 300 tl mi alıyorlar. süreç nasıl işliyor bilen yazablirmi ?

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: maalesef bende dayanamadım

NAZIM GÜLEZ' Alıntı:
arkadaşlar tüp taktırınca tüpü işletmeye 300 tl mi alıyorlar. süreç nasıl işliyor bilen yazablirmi ?
Muayene ve tek yaprak degisimi o civarda.

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar tüp girişinin depo kapağında olma şartı ne zaman gelecek. ben henüz işletmedim ruhsata.

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

balkes' Alıntı:
Arkadaşlar tüp girişinin depo kapağında olma şartı ne zaman gelecek. ben henüz işletmedim ruhsata.

Öyle bir şart duymadım hiç. Her arabada mümkün değil o zaten. Misal bizim arabalarda o iş için yer yok.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: maalesef bende dayanamadım

we[AGRA]' Alıntı:
balkes' Alıntı:

Öyle bir şart duymadım hiç. Her arabada mümkün değil o zaten. Misal bizim arabalarda o iş için yer yok.
Yapanlar vardi ustad. Ara bi aparat var oda 200 lira.

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazılanları okudukça Lpg'yi bende düşünmüyor değilim. Geçen sene bir kaç yere sormuştum araç 50 binde olduğu için motor garantisi verilmiyor. Aylık 200 tl yakıt parası veriyorum sadece işe gidip geliyorum. Benzin bir ara neredeyse 4 e kadar düşmüştü o zamanlar çok iyiydi ama şimdi yine 5 i geçti.

dogant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: RE: Cvp: maalesef bende dayanamadım

metinmb407' Alıntı:
we[AGRA]' Alıntı:

hocam benim arabada lpg dolumu depoda ama onun için fazla para ödemedim. Aparat dediğiniz dolum ağzı onunda mecbur yanında vermek zorundalar ::) ruhsata işletmek için neden beklediğinizi öğrenmek isterim.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: Cvp: maalesef bende dayanamadım

dogant' Alıntı:
metinmb407' Alıntı:

hocam benim arabada lpg dolumu depoda ama onun için fazla para ödemedim. Aparat dediğiniz dolum ağzı onunda mecbur yanında vermek zorundalar ::) ruhsata işletmek için neden beklediğinizi öğrenmek isterim.
Onun icin fazla para odemiyorsunuz sok tak cikar pratik olmuyor. Aparat kaybolursa 200 lira dedi BRC. Isleme icin muayeneyi bekliyorum ;)

dogant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: RE: Cvp: Cvp: maalesef bende dayanamadım

metinmb407' Alıntı:
dogant' Alıntı:
Onun icin fazla para odemiyorsunuz sok tak cikar pratik olmuyor. Aparat kaybolursa 200 lira dedi BRC. Isleme icin muayeneyi bekliyorum ;)

hocam sen yaptır kaybolursa bana haber et bizim usta 70 tl felan demişti. Ben taktırırken 1 tane yedek istedim sağolsun verdiler.