maalesef bende dayanamadım

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: RE: Cvp: Cvp: maalesef bende dayanamadım

dogant' Alıntı:
metinmb407' Alıntı:
Onun icin fazla para odemiyorsunuz sok tak cikar pratik olmuyor. Aparat kaybolursa 200 lira dedi BRC. Isleme icin muayeneyi bekliyorum ;)

hocam sen yaptır kaybolursa bana haber et bizim usta 70 tl felan demişti. Ben taktırırken 1 tane yedek istedim sağolsun verdiler.

Sağolun ilginiz için. Zaten şu an tampon altına montajlı üstadım :)

halilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: maalesef bende dayanamadım

havalar malum eksi 3 ve 5 leri gördü burda lpg geçişlerinde hafif bir sirkeleme yapıyor normalmi? yoksa bir ayar gerektirirmi?

tabi sadece sabah işe gidislerde oluyor gün içerisinde ki geçişlerde problem yok.

halilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün Lpg takılan bayiye bir ziyaret yaptım çayını kahvesini içeyim diye. Opel astra yeni kasa olan K kasa galiba LPG taktırmaya gelmiş. Bir baktım ne göreyim bağajda stepne yeri yok dolayısıyla simit tank takılamadı, aküsü de arka bağajda bununla kalsa iyi bu yeni kasalar direk enjeksiyon sistemli olduğundan LPG takılınca üç gözden lpg giderken bir gözden benzin gidiyor motoruda bizim motorlardan farklı ve LPG yi 5500 TL ye anlaştılar en üzüldüğüm şey ise simit tank takılamayacağı için yan tarafına otuzikilik silindir tank takacaklar bagaj mahvolacak bu nasıl bir iş yazık dedim vallahi hem 5500 tl lpg hem bagaj konusu .Tabi birazda şaşırdım sizlerle paylaşayım dedim.

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra k kasanın bagajına hiç bakmadım ama o zaman bagajda hiç yer kalmayacak bide yedek lastik nerede onu anlamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

halilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

stepne bağajda ama çukurda değil keşke fotosunu çekseydim gerçekten hayretler içindeyim .Ahhh şu ülkede benzin pahalı olmasada bu araçlar LPG taktırmak için böyle perişan edilmese.

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çukur olmaması bir dejavantaj bide kısa bir araçta bu şekilde olması gerçi lpg bence sorun değil çünkü artık araçlar fabrika çıkışlı olarak bile üretiliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu kafayı Hale'n anlamiş değilim Astra k alıyorsun lpg taktiriyorsun motorun ömrü gidiyor çok saçma bence

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

5500 TL verip sıfır arabaya lpg taktırıp üstüne yetmezmiş gibi bagajı kullanılmaz hale getirme mantığını bende anlayamadım.

Biraz daha ekleyip dizel alırdım şahsen yada az kullanılmış ikinci el dizel.