vectra-a garajı

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 94 model vectra a cd ile tekrar aranızdayım.aracımı izmirden aldım samsundayım.orjinal 168000 de lpg siz.corsa dan daha az yaktığını görmek mutluluk verici,resimleri eklicem en kısa zamanda,saygılar

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
picture.php
picture.php
picture.php

Arkadaşlar bu da benim Vectra A . Sonunda fırsat bulup resimleri ekleyebildim. 1994 model 1.8s Orjinal sunroof + orjinal klima + gm sis farları + 14' inc Cms jantlı + Benzinli 236bin km de. Aracın ilk sahibiyiz. Babamdan bana kaldı son 7 yıldır bende. Herkese iyi forumlar diliyorum. :)

Son düzenleme:

KaRaKaN_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş Abi merhabalar..83 kadett'i sattım yerine 91 vectra 2.0i CD aldım.klima+4cam otomatik+abs+yolbilg. araç orjinal değişensiz(beyaz) 187bin km de. 2.sahibinden. selamlar..

hasankara7223

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ibinden-eskimeyen-kasa-vectra-93242939/detay/

Vectra 2.0 i Emsalsiz temizlikte olan aracımı şimdilik satmak zorundayım. İnşallah ileriki zamanlarda tekrar bu araca binmek nasip olur. Her zaman diyorum OPEL'in yaptığı en kaliteli araç. Bircok OPEL mühendisi de bunu söylemektedir. uMARIM Forum üzerinden ilgilenen bir arkadasa gider yıllar boyunca huzurla biner...

Son düzenleme:

qermanymuscLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ibinden-eskimeyen-kasa-vectra-93242939/detay/

Vectra 2.0 i Emsalsiz temizlikte olan aracımı şimdilik satmak zorundayım. İnşallah ileriki zamanlarda tekrar bu araca binmek nasip olur. Her zaman diyorum OPEL'in yaptığı en kaliteli araç. Bircok OPEL mühendisi de bunu söylemektedir. uMARIM Forum üzerinden ilgilenen bir arkadasa gider yıllar boyunca huzurla biner...

İnş Satılır İşin görülür . Temiz Duruyor çok diri . LPG yok sanırım !​

qermanymuscLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dunyanın en pahaLı benzinini kullandıgımız bu sıralar lpqsiz 13 e zor gider diye düşünüyorum ama çok temiz duruyor koleksiyonluk bi opeL qercekten

alpunga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
91 model vectraların ikinci el piyasası nasıl arkadaşlar. alsam satmakta zorlanır mıyım? ilk arabam olacak.

Csher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
picture.php
picture.php
picture.php

Arkadaşlar bu da benim Vectra A . Sonunda fırsat bulup resimleri ekleyebildim. 1994 model 1.8s Orjinal sunroof + orjinal klima + gm sis farları + 14' inc Cms jantlı + Benzinli 236bin km de. Aracın ilk sahibiyiz. Babamdan bana kaldı son 7 yıldır bende. Herkese iyi forumlar diliyorum. :)

maşallah çok güzel bir araç allah kaza bela vermesin. ama farları zenon yapsn tadından yenmez..