vectra b vibrasyon

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yuksek motor sesini ekzozcuya gosterdim katalizörun içi bos dedi yeni kat.gelecek 300tl cumartesi takicaz buyuk ihtimal..cekişte dusme olacak ama motor sesi azalirsa katlanicaz artik..motor kulaklarinida gostremedim ustam dukkani acmamiş bugun:mad:

120-150 liraya performans tipi tüp susturucu alıp taktır katalizör yerine. o kadar para vermeye değmez bence. ayrıca 300 liraya çıkma parça mı takacaksınız?

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yuksek motor sesini ekzozcuya gosterdim katalizörun içi bos dedi yeni kat.gelecek 300tl cumartesi takicaz buyuk ihtimal..cekişte dusme olacak ama motor sesi azalirsa katlanicaz artik..motor kulaklarinida gostremedim ustam dukkani acmamiş bugun:mad:

Dostum o şekilde fazla gezme benden sana tavsiye lıkır lıkır benzini içtirirsin arabaya , zengin hava karışımından mahrum bırakacaksın güzelim vectrayı :)

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120-150 liraya performans tipi tüp susturucu alıp taktır katalizör yerine. o kadar para vermeye değmez bence. ayrıca 300 liraya çıkma parça mı takacaksınız?
hayir cıkma parca degil sifir ama yan sanayi tahminim uzerinde zaten normal bi susturucu var arabanin altina girip gaz verdigimizde tok bi ses veriyor içi bos dedi..performans tipi tup susturucu taktirdigimda ses azalirmi peki??

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum o şekilde fazla gezme benden sana tavsiye lıkır lıkır benzini içtirirsin arabaya , zengin hava karışımından mahrum bırakacaksın güzelim vectrayı :)
nasil yani kat taktirdigimda yakit azalicagi yerine articakmi??eger oyleyse ben sesli gezmeyi tercih ederim:cool:

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasil yani kat taktirdigimda yakit azalicagi yerine articakmi??eger oyleyse ben sesli gezmeyi tercih ederim:cool:

Yok dostum sen demişsin ya yeni kat gelecek diye demek ki şuan ki kat iptal , yani usta kat iptali yapmış , kat iptalide benim bildiğim egzozu avazı çıktığı kadar bağırtır ama bağırdığı kadarda benzini içer , bazıları özellikle egzoz bağırsın diye kat iptali yaptırtıyor bende düşündüm benim corsaya ama hem garantisi bozulacağından hemde yakıtı 2 kat artıracağından gerek görmedim , onu demek istedim :rakir: :dil:

Yani kısacası kat iptali olursa araban böyle ses çıkartır , mesela bu kardeşimiz kat iptali yapmış corsasına

http://www.youtube.com/watch?v=su1bKclxIN4"></param><param name="wmode" value="transparent" allowfullscreen="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=su1bKclxIN4" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" allowfullscreen="true"></embed></object></div>

Son düzenleme:

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok dostum sen demişsin ya yeni kat gelecek diye demek ki şuan ki kat iptal , yani usta kat iptali yapmış , kat iptalide benim bildiğim egzozu avazı çıktığı kadar bağırtır ama bağırdığı kadarda benzini içer , bazıları özellikle egzoz bağırsın diye kat iptali yaptırtıyor bende düşündüm benim corsaya ama hem garantisi bozulacağından hemde yakıtı 2 kat artıracağından gerek görmedim , onu demek istedim :rakir: :dil:
anladim dostum buyuk ihtimal kat iptal onun yerine duz bi susturucu takmişlar ve o susturucunun oldugu yerden tok bi ses cikiyor:( kati taktiralim bakalim performansimiz biraz dusecek ama ses için katlanicaz;)

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen o sese yakin bi ses cikiyor arabadan sanki motorun yarisi içerde calişiyo ve kafa dinlemek istediginde pekte dinletmiyor:rakir:

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladim dostum buyuk ihtimal kat iptal onun yerine duz bi susturucu takmişlar ve o susturucunun oldugu yerden tok bi ses cikiyor:( kati taktiralim bakalim performansimiz biraz dusecek ama ses için katlanicaz;)

Bence performanstan öte yakıt olayı çok önemli , egzoz sistemi diyip geçme yakıtta en önemli etken , yukarda paylaştığım videoyu izlediysen eğer insanın canı çekiyor benim corsamda öyle ses çıkarsın çok istedim ancak hem polis amcaların sağolsun böyle bağıran arabaları anında bağladığını hemde yakıtı 2 kat arttıracağını öğrenince bu hayallerim suya düştü :sopa: :D

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence performanstan öte yakıt olayı çok önemli , egzoz sistemi diyip geçme yakıtta en önemli etken , yukarda paylaştığım videoyu izlediysen eğer insanın canı çekiyor benim corsamda öyle ses çıkarsın çok istedim ancak hem polis amcaların sağolsun böyle bağıran arabaları anında bağladığını hemde yakıtı 2 kat arttıracağını öğrenince bu hayallerim suya düştü :sopa: :D
valla arkadasim ben yakiti gectim artik ona katlaniyorumda ses artik dayanilmaz bi hal aldi kesecekse eger takim kutulayim:)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katlzörün boş oluşu düşük devirde çekişte kayıp yüksek devirdede rahatlama yapar,kat değişince herşey dengeli olur düşük devirde canlanma bile olabilir,geçmiş olsun :)