vectra b vibrasyon

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katlzörün boş oluşu düşük devirde çekişte kayıp yüksek devirdede rahatlama yapar,kat değişince herşey dengeli olur düşük devirde canlanma bile olabilir,geçmiş olsun :)

evet aslinda dedigin gibi dusuk devirde arac gitmeyi pek cani istemiyor gibi bi tepki veriyor ama 3000 deviri gectikten sonra ayagimin altindan kayip gidiyor 2.viteste 120 yapiyor:rakir: ayni zamanda deli gibi bagiriyor:maden:

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik 4 ileri olunca 120 yapar :D bende kat iptal susturucular iptal düşük devirler biraz hantal fakat üst devirler gayet performanslı :) Sesi hiç sorma :D

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kat iptalindeki düşük devirdeki kaybı o kadar hissetmezsin yakıtında artmaz.2 senedir kat yok araçta spor susturucu var ne bağrıyor nede yakıyor alt devirlerdede problemim yok ucuz susturucu takma biraz kaliteli olsun 300 liralık katı seneye yine bozarsın benim katın bi parçası dağılmıştı kullanılabilirdi ama ben değişiklik olsun diye susucu taktırdım muayenede sıkıntı çıkmadı al kafan rahat olur egsozcuya her gittiğinde abi bu kat dağılmış diyende olmaz...

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik 4 ileri olunca 120 yapar :D bende kat iptal susturucular iptal düşük devirler biraz hantal fakat üst devirler gayet performanslı :) Sesi hiç sorma :D

ben ses falan istemiyorum artik bu kadar dinledigim yeter kafa kalmadi yawf:D sessiz bi araba istiyorum bagirmasin öyle yeni dogan inek gibi:rakir:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aa araba dediğinden ses gelecek :) gacırtısız takırtısız olmaz :)

diye düşüneceksin :)

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kat iptalindeki düşük devirdeki kaybı o kadar hissetmezsin yakıtında artmaz.2 senedir kat yok araçta spor susturucu var ne bağrıyor nede yakıyor alt devirlerdede problemim yok ucuz susturucu takma biraz kaliteli olsun 300 liralık katı seneye yine bozarsın benim katın bi parçası dağılmıştı kullanılabilirdi ama ben değişiklik olsun diye susucu taktırdım muayenede sıkıntı çıkmadı al kafan rahat olur egsozcuya her gittiğinde abi bu kat dağılmış diyende olmaz...

walla ekzozcu tanidik baya samimiyiz zaten siparişi vermeden önce dedim eger sesi kesmezse getirir veririm diye yok sesi kesti 3 5 ay sonra dagildi gene goturur veririm eline susturucuyu yenisini getirtsin 300 tl para veriyoruz sonucta:dil:

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gicirti takirti yeteri kadar geliyor zaten aldigimda tik yoktu ama sagolsun bizim koy yolu gunde iki defa girip ciktigi için tikir tikir bi araba oldu bende arabayi cok dinlerim ordan burdan ses geliyomu die bayada geliyor bende krize giriyorum tabi:mad:

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar tekrar merhaba sipariş ettigimiz katalizor bugun geldi fakat benim ekzoza içi bos susturucu var diyen ekzozcum bugun kati takmak için soktugumuz katalizor orjinal ve içide gayat iyi durumda cikti:D katin baglandigi yerde iki tarafta dahil olmak uzere kacak oldugunu gorduk ve silikon uygulayarak yerine taktik ve seste cok guzel bi duzelme oldu:rakir: artik okadar bagirmiyor aracim..300 tl masraftanda kurtulmus olduk:):)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi gözünüz aydın :) Egzoz sisteminde silikon olayını duymamıstım,umarım uzun sürelidir,artık kafanız rahat ;)